Життя - це таємниця, розгадай її!

25.05.201106:30 Життя – це шанс, використай його! Життя – це краса, дивуйся їй! Життя – це мрія, здійсни її! Життя – це обов'язок, виконай його! Життя – це гра, так грай! Життя – це любов, так люби! Життя – це таємниця, розгадай її! Життя – це трагедія, витримай її! Життя – це пригода, наважся на неї! Життя – це щастя, створи його сам! Життя – це життя, врятуй його! Мати Тереза Все довкола промовляє, що твоє життя не випадковість! Життя є загадкою, несподіванкою і відкриттям самого себе у цьому житті! Ти є життям! З тебе воно починається! Подумай над своїм найпершим покликанням – жити! Ми живемо, щоб радіти і приносити оточуючим світло своєї радості, таким чином проявляючи свою турботу і доброзичливість. Таке життя приємне. Воно цілком сповнене бажанням жити для інших. І це прекрасно! Бо «радість, що існує тільки для нас, а не для світу, не є справжньою радістю». Не марнуй своє життя! Живи, докладаючи зусиль! Роби те, що буде тобі на користь!


А ще живи, щоб розвивати свої таланти, бо то є цікаво! Це, без сумніву, є носієм твоєї неповторності. Не варто її приховувати чи соромитись, бо тоді ризикуєш відмовитись від важливого фактору життя.

Життя є чимось більшим, ніж просто теревені – це ціле мистецтво спілкування і розуміння.

Життя є чимось більшим, ніж просто сміх без причини – це є сердечна радість і ласкава усмішка, яка нічого не коштує, але багато дає!

Життя є чимось більшим, ніж просто тиша – це вміння мовчати.

Життя є щось більше, ніж просто врода – це вміння втілювати красу і її проявляти.

Життя є щось більше, ніж пристрасть – це мова тіла.

Життя є чимось більшим, ніж легка розвага – це відпочинок з користю.

Життя є чимось більшим, ніж вічні пустощі – це прояв твоєї відповідальності.

Життя – це не тільки рутина, а ще й спокій, знайди його!

Життя – це музика, почуй її передзвін!

Життя – це Бог, живи з Ним!

Живи щасливо! Живи натхненно! Живи з надією! Радій, втішайся, люби і сподівайся! Тобі є що дізнатись, є чим поділитись, є що сказати! Жити насправді цікаво, оскільки ти сам можеш обрати спосіб і щораз прагнути більшого у пізнанні свого життя і оточуючих тебе людей. Але дозволь дати тобі пораду, друже!:))

Нехай у твоєму життєвому досвіді і у всіх твоїх починаннях тебе переповнює тривка віра до Бога! Під покровом Богоматері здійснюй свої бажання і втілюй їх у щоденність. Бо так ти цілком віддаєшся в руки Їхньої любові, розуміючи свою недосвідченість у багатьох речах. І це є добре, бо так ти завжди матимеш, що почерпнути і що розказати іншим!

Живи! Ти цього вартий!

Анастасія Колосовська

©

Зображення: s866.photobucket.com

Рейтинг: 4.4 Голосів: 60 Переглядів: 26069
Ваша оцінка: 3718

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар