Медіа

  •  news image
  • Жива Internet-зустріч на тему "Українська музика" 06 Лютого 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 5 лютого ввечері гостями Живої Internet-зустрічі стали Артем Галицький – музичний редактор компанії MJoy Multimedia та Христина Підлісецька – лідер християнського гурту "Кана". Гості ділилися думками про те, чи можна вважати пісню українською виключно тоді, коли вона виконується українською мовою; про християнську українську музику; а також – чи може молодий український музикант жити за зароблені саме музикою гроші і хто йому у цьому може допомогти. ЖІЗ – спільний проект Комісії у справах молоді та Живого.ТБ.
  •  news image
  • Жива Internet-зустріч з молоддю 03 Січня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES У перший день Нового року в студію Живих Internet-зустрічей завітала молодь! Гостями Живої Internet-зустрічі стали лідер молодіжної спільноти "Благословення" Олег Андрушків, голова спільноти "Українська молоді – Христові" Роман Ковалів та голова львівської гілки товариства "Обнова" Марта Паньків. Про Вифлеємський Вогонь Миру нам розповіли пластуни Уляна Вдовичин та Юрій Мигалик.
  •  news image
  • Усі ЖИВІ Internet-Зустрічі 18 Листопада 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES На цих зустрічах ми розкриватимемо різні теми, що стосуються молодіжного життя у Церкві, тож кожен учасник такої трансляції зможе отримати чимало відповідей на різноманітні запитання.
  •  news image
  • Жива Internet-зустріч з о. Богданом Тимчишином "Криза сім'ї в сучасному світі?" 31 Жовтня 2014

   Рейтинг:

   Чи можуть одружені зовсім не сваритися? Чи варто батькам "підганяти" дітей, аби вже не були холостяками чи не ходили "в дівках"? Як впливають діти на стосунки у подружжі? Про все це і не тільки розповів отець Богдан Тимчишин, голова Комісії у справах родини Української Греко-Католицької Церкви, на Живій Internet-зустрічі 30 жовтня.
  •  news image
  • Жива Internet-зустріч на тему «Всеукраїнський з'їзд християнської молоді "Вітер На-Дії"» 26 Червня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Чи кожен може долучитися до Всеукраїнського з'їзду молоді "Вітер На-Дії"? Які обов'язки мають волонери з'їзду? Яка вартість участі й яка програма заходів? 26 червня, у четвер, на Живу Internet-зустріч завітали представники молоді, яка й організовує "Вітер На-Дії", і дали відповіді на ці та інші запитання. Гості студії Інтернет-телебачення "Твоє місто" – члени оргкомітету: Тарас Косар, заступник голови Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії УГКЦ, та Уляна Журавчак, журналіст Комісії у справах молоді УГКЦ.
  •  news image
  • Жива Internet-зустріч на тему "Як реалізувати свої таланти" із Ярославом Рущишином 05 Червня 2014

   Рейтинг:

   5 червня на Живу Internet-зустріч із молоддю завітав Ярослав Рущишин - генеральний директор ВАТ "Троттола", співзасновник Львівської бізнес-школи, громадський діяч, один із організаторів студентської "Революції на граніті" 1990 року. Як все-таки людині розкрити себе, і чи кожен може це зробити? Скільки разів п. Ярослав проходив курси тайм-менеджменту? З якого віку людина має шукати в собі "підприємницьку жилку"? Майданчиком для творення яких інституцій, на думку Ярослава Івановича, має бути Церква? Про все це дивіться і слухайте у сьогоднішній ЖІЗ. Організаторами Живих Internet-зустрічей є Комісія у справах молоді УГКЦ, Інтернет-телебачення "Твоє Місто" та Живе.ТБ.
  •  news image
  • "Жива Internet-зустріч" з Мирославом Мариновичем на тему "Участь християнина у виборах та суспільному житті" 21 Травня 2014

   Рейтинг:

   21 травня, напередодні виборів Президента України, до студії інтернет-телебачення "Твоє Місто" завітав Мирослав Маринович – український дисидент, правозахисник, віце-ректор Українського Католицького Університету, учасник Ініціативної групи Першого грудня, щоб відповісти на запитання молоді: чи маємо ми право не бути сусільно активними? Чи може християнин голосувати "проти всіх"? Яка учась молоді у зрушенні суспільних процесів? Шукайте відповіді в Живій Internet-зустрічі з Мирославом Мариновичем.
  •  news image
  • "Жива Internet-зустріч" на тему "Батьки і діти" 09 Травня 2014

   Рейтинг:

   Богдан Трояновський, психолог та директор видавництва "Свічадо", відповідає на запитання молоді на тему "Батьки і діти". Чи нормально є прагнути більшої свободи і самостійності в прийнятті рішень? Що робити, коли батькам не подобається наш хлопець, або дівчина? Як наблизити батьків до Церкви? Чи можливо створити щасливі сім'ї дітям алкоголіків? -- про це та інше дивіться у цій "Живій Internet-зустрічі". Нагадаємо, що "ЖІЗ" відбувається за співпраці Комісії у справах молоді УГКЦ, Живого.ТБ та Інтернет-телебачення "Твоє місто" у рамках творення Єдиного молодіжного простору.
  •  news image
  • "Жива Internet-зустріч" на тему "Іван Павло ІІ та Іван XXIII – нові святі" [24.04]2 23 Квітня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 24 квітня 2014 року о 19:00 запрошуємо вас до перегляду й участі у "Живій Internet-зустрічі" на тему "Іван Павло ІІ та Іван XXIII – нові святі", яку проводитиме о. Полікарп Марцелюк, ЧСВВ, голова Місії "Постуляційний центр беатифікації УГКЦ". Зустріч відбудеться у рамках творення Єдиного молодіжного простору. Організаторами зустрічей є Комісія у справах молоді УГКЦ, Живе.ТБ та Інтернет-телебачення "Твоє місто".
Читають
No articles
Коментують
No articles