Медіа

  •  news image
  • Пам'яті Сергія Нігояна. "Кавказ" Тараса Шевченка 22 Січня 2014

   Рейтинг:

   Молодий 20-річний хлопець Сергій Нігоян загинув від куль на вулиці Грушевського у Києві. Раніше, в грудні, з Сергієм записали відео на фоні барикад, де він читає Шевченка. Вірменин Сергій був одним з охоронців Євромайдану. Народився і жив в Україні, у селі Березнуватівка Дніпропетровської області. Просимо всіх про молитву! Вічна пам'ять тобі, Сергію!
  •  news image
  • IV Молодіжний Благодійний Бал УГКЦ у Києві 25 Грудня 2013

   Рейтинг:

   IV Молодіжний Благодійний Бал УГКЦ у Києві – це хореографічна вистава "Лускунчик" на основі бальних танців європейської програми "стандарт" (реж. О. Лукавенко, хор. Я. Макаренко, прод. П. Загороднов) та танці гостей. Організатори Балу: Молодіжна Комісія Київської Архиєпархії УГКЦ, Київська ТУСК "Обнова", Центр Академічного Душпастирства УГКЦ і проект "Соціальні танці", Департамент Військового Капеланства Київської Архиєпархії УГКЦ, Благодійний Фонд "Карітас". Виконавці вистави "Лускунчик": танцювальні колективи "Ґлорія" і "Конкордія". Спеціальний гість Балу: міс України 2013 Анна Заячківська. Бал відбувся 17 листопада в приміщенні Київського Центрального Будинку Офіцерів Збройних Сил України. Всі кошти вилучені з продажу квитків-запрошень на Бал йдуть на благодійний проект для дітей з порушенням зору.
  •  news image
  • З історії УГКЦ: З’їзд УМХ – 1993. Нічні чування в парку Знесіння 07 Грудня 2013

   Рейтинг:

   Відео нічних чувань Всеукраїнського з'їзду «Українська молодь Христові – 93». Подія відбувалася 3-4 липня 1993 р. у Львові з нагоди 60-ї річниці першого свята УМХ – 1933. У Львівському парку "Знесіння" зібралося на молитву близько 30 тисяч молодих людей разом з єпископами УГКЦ на чолі з Блаженнішим Мирославом Іваном (Любачівським). Прибув також представник Святішого Отця кардинал Джозеф Бернардин та Папський нунцій Антоніо Франко. На цьому відео: фрагменти Акафісту до Богородиці, слово до молоді о. Івана Дацька, а також останній концерт гурту «Клуб шанувальників чаю» (TFC) на чолі з фронтменом Олександром Ксенофонтовим. Відео 1993 р. з архіву телестудії «Собор». Опубліковано в листопаді 2013 р., з нагоди 80-річчя першого з'їзду УМХ. Відеомонтаж – Тарас Бабенчук.
  •  news image
  • "Revolution Ukraine" Ростислава Хитряка 21 Листопада 2013

   Рейтинг:

   Ростислав Хитряк (сценічне псевдо – Artisto) мріє, щоб Україна не була місцем кривди і болю. Торік у нього народилась ідея пісні. Разом з італійкою Дженніфер Тілезі, казашкою Жанною Альцановою і дітьми священика з Дюссельдорфа він записав пісню Revolution – гімн змін для України і відзняв на неї кліп, який розмістив в інтернеті. Нині весь свій час працює чоловік над проектом, який не лише організував, але й самостійно фінансує. Славень – пісня змін – закликає до рівноправності, за рівний розвиток людей без державного пресу. «Я вірю, що одна пісня може об’єднати людей для спільної цілі, щоб люди знайшли віру і надію, щоб Україну не порівнювали з руїною», – наголосив хлопець.
  •  news image
  • "Місія організації та пошук фінансування". Розмова з о. Войцехом Жмудзінським 18 Жовтня 2013

   Рейтинг:

   Отець Войцех Жмудзінський, єзуїт, директор Центру навчання лідерів та вихователів «Аррупе» провів 17 жовтня тренінг «Місія організації та пошук фінансування» для працівників Комісій у справах молоді єпархій, екзархатів та монаших згромаджень Української Греко-Католицької Церкви, а також молодіжних християнських спільнот та організацій. Зустріч із відомим лектором є частиною навчань, які організовує Комісія у справах молоді УГКЦ у рамках Єдиного Молодіжного Простору для Комісій у справах молоді єпархій та екзархатів УГКЦ і молодіжних спільнот. "Католицький Оглядач" мав нагоду поспілкуватися із о. Войцехом. Пропонуємо відеоінтерв'ю, у якому священик відповідає на питання в контексті теми тренінгу, що відбувся. Перекладає о. Ростислав Пендюк.
  •  news image
  • Басист The Rasmus заспівав "Україну" Петриненка на концерті в Києві1 11 Жовтня 2013

   Рейтинг:

   Фінська рок-група The Rasmus заспівала українською на своєму концерті у Києві. Басист Ееро Гейнонен вийшов на сцену з акустичною гітарою та листком паперу. "Зараз я заспіваю українську пісню. Друг вчора навчив мене її виконувати," – звернувся фін до глядачів. Ееро заспівав пісню Тараса Петриненка "Україна". Бас-гітарист виконав перші дві строфи і приспів. Було видно, що музикант із Гельсікі дуже старався для киян. Зворушений зал віддячив Ееро радісними вигуками та гучними оплесками. Приспів всі співали разом.
  •  news image
  • Історія свята Воздвиження Хреста Господнього 27 Вересня 2013

   Рейтинг:

   Про історію встановлення свята та його особливості розповідає о. Василь Рудейко, заступник голови Патріаршої літургійної комісії УГКЦ, священик храму Священномученика Климентія Шептицького у Львові.
  •  news image
  • Краків – місто СДМ-2016 25 Вересня 2013

   Рейтинг:

   Краків – місто, яке приймає Світовий День Молоді у 2016 році. Запрошуємо вас до віртуальної мандрівки цим прегарним містом. Відео є доступним у мережі, з дозволу Міського уряду міста Краків.
  •  news image
  • Флеш-моб на СДМ у Ріо 06 Вересня 2013

   Рейтинг:

   Тисячі молодих хлопців та дівчат, а також духовних осіб взяли участь у флеш-мобі на Світовому Дні Молоді у Ріо-де-Жанейро.
  •  news image
  • "Віршолюбики" - збірка дитячих пісень1 06 Вересня 2013

   Рейтинг:

   «Віршолюбики» - це збірка дитячих пісень. На музику покладені дитячі поезії Юрка Бедрика, Івана Андрусяка, Леоніда Сороки, Михаїла Яснова, Андрея Хадановіча, Юліана Тувіма й Вадима Лєвіна, Юрія Дубиньского, Андрія Шалімова. Автори музики – Едуард Приступа та Орест Криса. Альбом був записаний за підтримки Радіо КПІ та студії VSTeam. Серед виконавців – Тоня Матвієнко, Вадим Красноокий (Mad Heads XL), Мирослав Кувалдін (The ВЙО), Росава та інші. Під час запису альбому продакшн-студією VIDRO був створений відео-фільм про творчий процес.
  •  news image
  • Проповідь Блаженнішого Святослава під час освячення Патріаршого собору 20 Серпня 2013

   Рейтинг:

   Патріарший собор Воскресіння Христового в Києві «є видимим знаком єдності й соборності нашої Церкви як в Україні, так і далеко поза її межами», - зауважив Глава й Отець Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав. «Ми будували його всі разом, - наголосив він, - цеглинками-пожертвами, що надходили сюди з усього світу... Цей собор збирає всіх синів і дочок Володимирового Хрещення, закликає їх до єдності, до відновлення у вірі, до джерела небесної поживи в духовній пустелі сучасного світу».
  •  news image
  • Дзвони Унівської Святоуспенської Лаври 20 Серпня 2013

   Рейтинг:

   Один із записаних передзвонів на Вечірню в Уневі. Автори - учні 18-ої Богословської школи, які надали фотографії, відео і вклали свою працю у цей проект.
  •  news image
  • Конкурс "Маленькі кроки Великих змін" 12 Липня 2013

   Рейтинг:

   Готовий діяти та працювати для розвитку України? Прагнеш жити в розвиненій європейській державі та маєш бачення своєї ролі в процесі її творення? Тоді цей конкурс для тебе! Надішли свою розповідь/відео/презентацію про те, як твоя діяльність сьогодні впливає на зміни в суспільстві, як щоденні послідовні кроки твоє праці формують завтрашнє країни. Роботи Інститут лідерства та управління УКУ просить надсилати до 1 вересня 2013 року на адресу ilm@ucu.edu.ua.
  •  news image
  • Перше відео з митрополитом Андреєм Шептицьким 12 Липня 2013

   Рейтинг:

   Архівне відео 1930 року, на якому в кадрі з'являється митрополит Української греко-католицької церкви (УГКЦ) Андрей Шептицький, віднайшли українські пластуни. Історики кажуть, що це єдине відоме відео з митрополитом Шептицьким, який очолював УГКЦ в першій половині ХХ ст. Німий фільм "Свято молоді" знято в червні 1930 року у Львові. Автор стрічки - учасник "Пласту", фотограф і згодом знаний зачинатель кінематографа в Галичині Юліян Дорош. На кадрах видно автомобіль із двома людьми: з Андреєм Шептицьким (у згаданому кадрі сидить праворуч) і з педагогом Іллею Кокорудзом (ліворуч).
  •  news image
  • "Океан Ельзи" перший раз на ТБ 12 Липня 2013

   Рейтинг:

   Гурт "Океан Ельзи" перший раз на телебаченні був гостем програми "Дека" у 1995 році. Ділимося з вами записом цієї програми, щоб згадати атмосферу тогочасного Львова та відчути ентузіазм і натхнення молодих виконавців гурту. На початках "ОЕ" позиціонували як улюблений гурт студентства, отож, запрошуємо здійснити екскурс в історію! :)
  •  news image
  • Проект "Почни з себе" 27 Червня 2013

   Рейтинг:

   "Почни з себе" - це абсолютно аполітичний проект, придуманий, продуманий і втілений звичайними людьми, яким небайдужа доля нашої країни і цілих її поколінь. До руху може долучитися кожен, важлива позиція і думка усіх, хто поділяє мету - змінити життя у кращий бік. Ми щиро віримо, що збираючи вашу завзятість та наполегливість по краплі, скоро наповнимо цілий океан рушійної сили, що поведе нас вперед.
  •  news image
  • У рідному домі поза оком батьків 20 Червня 2013

   Рейтинг:

   Фільм про колегіум Українського католицького університету ім. Патріарха Йосифа Сліпого. Режисер - Петро Дідула.
  •  news image
  • Храм для УГКЦ у Барселоні 20 Червня 2013

   Рейтинг:

   Редемптористи латинського обряду надали храм для душпастирської опіки над українцями греко-католиками, де вірні зробили розсувний іконостас, котрий освятив преосвященний владика Діонісій Ляхович, Апостольський візитатор для українців Іспанії та Італії. Це відбулося 26 червня 2011 р. у храмі Матері Божої Неустанної Помочі м. Барселони. Іконостас власноручно виготовлений прихожанами храму. Різьбу царських дверей здійснив п. Іван Кравець.
  •  news image
  • Паломництво мощей св. Івана Боско 05 Квітня 2013

   Рейтинг:

   Мощі святого Івана Боско, католицького священика, покровителя дітей, молоді, батьків та педагогів, привезли в Україну 29 березня. Подорож мощей триватиме до 10 квітня. Вона розпочалася з Одеси, потім мощі перевезли до Києва та Коростишева, згодом - до Тернополя, Львова і Перемишлян.
  •  news image
  • 80 років кардиналу Любомиру Гузару. Вітання з Ватикану1 26 Лютого 2013

   Рейтинг:

   26 лютого Блаженнішому Любомиру Гузару, Архиєпископу-емериту УГКЦ, виповнилося 80 років. Привітання з Ватикану для кардинала Любомира зачитав Блаженніший Святослав на Архиєрейській Божественній Літургії з нагоди ювілею у Архикатедральному соборі Святого Юра.
Сторінка:12
Читають
No articles
Коментують
No articles