Медіа

  •  news image
  • Зірки NBA вистукують "Щедрик" баскетбольними м'ячами 10 Січня 2014

   Рейтинг:

   Американські баскетболісти Національної Баскетбольної Асоціації простукали м’ячами ритм знаменитої різдвяної мелодії "Щедрик" – українську народну пісню в обробці Миколи Леонтовича, що стала міжнародним хітом.“Щедрик” – одна з найпопулярніших робіт Миколи Леонтовича, знана не тільки в Україні, але й у всьому світі під назвою "Колядка дзвонів".
  •  news image
  • "Молитовний майдан". Привітання з Різдвом з Києва 08 Січня 2014

   Рейтинг:

   "Молитовний майдан on-line" – це телемарафон, започаткований Івано-Франківською телестудією "Апостол" з метою духовної підтримки людей, а особливо об'єднання християн у молитві. Напередодні Різдва журналісти телестудії записали привітання із Народженням Ісуса на Майдані для всіх українців.
  •  news image
  • Долучіться до 150.000 учасників акції "Різдвяна Свічка"! 30 Грудня 2013

   Рейтинг:

   Уже 11 років поспіль благодійна організація "Карітас України" проводить акцію “"Різдвяна свічка". Вона має за мету не лише зібрати кошти для допомоги потребуючим дітям, а й звернути увагу кожного до проблем дітей, котрі живуть поряд із нами і перебувають у кризових обставинах життя. Акція полягає в тому, що виготовлені руками неповноправної молоді різдвяні свічки розповсюджуються передусім через парафії УГКЦ в Україні і за кордоном, а також через партнерські організації, спільноти та серед усіх охочих жертводавців. А зібрані пожертви за різдвяні свічки, через регіональні організації Карітасу України, скеровуються на допомогу потребуючим дітям, дітям з неблагополучних та малозабезпечених родин, неповносправним дітям і молоді, дітям трудових мігрантів, сиротам і безпритульним дітям.
  •  news image
  • Про веб-док'юментарі ''Любомир''1 29 Грудня 2013

   Рейтинг:

   Блаженніший Любомир Гузар стане героєм першого в Україні інтерактивного фільму. Співаторами та співпродюсерами цього інноваційного проекту будуть самі глядачі. За створенням перших епізодів документального проекту "Любомир" можна буде спостерігати на веб-платформі www.lubomyr.net уже з 15 січня. Прем`єра екранної версії проекту запланована на 24 серпня, День Незалежності України.
  •  news image
  • IV Молодіжний Благодійний Бал УГКЦ у Києві 25 Грудня 2013

   Рейтинг:

   IV Молодіжний Благодійний Бал УГКЦ у Києві – це хореографічна вистава "Лускунчик" на основі бальних танців європейської програми "стандарт" (реж. О. Лукавенко, хор. Я. Макаренко, прод. П. Загороднов) та танці гостей. Організатори Балу: Молодіжна Комісія Київської Архиєпархії УГКЦ, Київська ТУСК "Обнова", Центр Академічного Душпастирства УГКЦ і проект "Соціальні танці", Департамент Військового Капеланства Київської Архиєпархії УГКЦ, Благодійний Фонд "Карітас". Виконавці вистави "Лускунчик": танцювальні колективи "Ґлорія" і "Конкордія". Спеціальний гість Балу: міс України 2013 Анна Заячківська. Бал відбувся 17 листопада в приміщенні Київського Центрального Будинку Офіцерів Збройних Сил України. Всі кошти вилучені з продажу квитків-запрошень на Бал йдуть на благодійний проект для дітей з порушенням зору.
  •  news image
  • "Алилуя". Молитва за Україну 23 Грудня 2013

   Рейтинг:

   Діаспора в країнах ЄС присвятила Євромайдану молитву, яку поширюють у мережі як пісню-символ єднання українців у всьому світі. Молоді українці у Німеччині написали україномовний текст до відомої пісні Леонарда Коена "Алилуя". Пісню записали на приватній студії у Мюнхені. Переклад, виконання та запис пісні здійснили вихованці Спілки української молоді в Німеччині. Над кліпом працював також творчий колектив телеканалу ТВі.
  •  news image
  • Отець Василь Рудейко про Святого Миколая 19 Грудня 2013

   Рейтинг:

   Про життя св. Миколая, його вшанування, розповідає о. Василь Рудейко, доктор богослов'я, заступник голови Патріаршої літургійної комісії УГКЦ, священик храму Священномученика Климентія Шептицького у Львові.
  •  news image
  • Спів отців та семінаристів на майдані Незалежності 17 Грудня 2013

   Рейтинг:

   Стародавній кант "Через поле широкеє" та пісні "Там де є любов і доброта ‒ там є Бог" і "Дивись, яку любов нам дав Отець Небесний наш" у виконанні отців та семінаристів Львівської духовної семінарії Святого Духа
  •  news image
  • Вільнюський хор "Bel Chanto": "Щедрик" на підтримку Євромайдану 12 Грудня 2013

   Рейтинг:

   Професійний хор зі столиці Литви "Bel Chanto Choir Vilnius" виконав найвідомішу у світі українську щедрівку. На відео, створеному хором, прапор України та Євросоюзу формують один прапор, а також з'являються слова підтримки мітингувальникам на Євромайдані "Ми підтримуємо вас, Українці. Ми поділяємо ваші мрії і душею кожен із нас поруч із вами!" російською та англійською мовами.
  •  news image
  • Софія Федина. "В переддень Різдва". 11 Грудня 2013

   Рейтинг:

   Пісня "В переддень Різдва". Присвята Євромайдану. Грудень 2013. Слова – Софії Федини, Юлії Ковалко. Музика Софії Федини. Відеоряд – Євромайдани. Підбір відео і монтаж – Творчий колектив студентського телебачення "Франко ТВ".
  •  news image
  • З історії УГКЦ: З’їзд УМХ – 1993. Нічні чування в парку Знесіння 07 Грудня 2013

   Рейтинг:

   Відео нічних чувань Всеукраїнського з'їзду «Українська молодь Христові – 93». Подія відбувалася 3-4 липня 1993 р. у Львові з нагоди 60-ї річниці першого свята УМХ – 1933. У Львівському парку "Знесіння" зібралося на молитву близько 30 тисяч молодих людей разом з єпископами УГКЦ на чолі з Блаженнішим Мирославом Іваном (Любачівським). Прибув також представник Святішого Отця кардинал Джозеф Бернардин та Папський нунцій Антоніо Франко. На цьому відео: фрагменти Акафісту до Богородиці, слово до молоді о. Івана Дацька, а також останній концерт гурту «Клуб шанувальників чаю» (TFC) на чолі з фронтменом Олександром Ксенофонтовим. Відео 1993 р. з архіву телестудії «Собор». Опубліковано в листопаді 2013 р., з нагоди 80-річчя першого з'їзду УМХ. Відеомонтаж – Тарас Бабенчук.
  •  news image
  • "Revolution Ukraine" Ростислава Хитряка 21 Листопада 2013

   Рейтинг:

   Ростислав Хитряк (сценічне псевдо – Artisto) мріє, щоб Україна не була місцем кривди і болю. Торік у нього народилась ідея пісні. Разом з італійкою Дженніфер Тілезі, казашкою Жанною Альцановою і дітьми священика з Дюссельдорфа він записав пісню Revolution – гімн змін для України і відзняв на неї кліп, який розмістив в інтернеті. Нині весь свій час працює чоловік над проектом, який не лише організував, але й самостійно фінансує. Славень – пісня змін – закликає до рівноправності, за рівний розвиток людей без державного пресу. «Я вірю, що одна пісня може об’єднати людей для спільної цілі, щоб люди знайшли віру і надію, щоб Україну не порівнювали з руїною», – наголосив хлопець.
  •  news image
  • Блаженніший Любомир про молитву за сиріт 11 Листопада 2013

   Рейтинг:

   10 листопада в Україні вже втретє відбувся День молитви за сиріт. Про ідею, значення цієї ініціативи у своєму відеоблозі на "Живому.ТБ" розповів Блаженніший Любомир.
  •  news image
  • Блаженніший Святослав про Митрополита Андрея Шептицького 04 Листопада 2013

   Рейтинг:

   Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму відеоблозі на сайті Zhyve.tv сказав про Андрея Шептицького: "Це була свята людина, людина, повна благодаті Духа Святого. Це був етнарх українського народу. Батько нації, батько нашого народу. Він був Божим пророком свого часу, дух, думка, молитва якого вийшли далеко поза рамки того історичного періоду, в якому він служив Богові і людям".
  •  news image
  • Фільм. Святкування 65-річниці поселення українців в Австралії 02 Листопада 2013

   Рейтинг:

   65 років тому близько 20 тис. українців поселились на необжитих просторах Австралії. За цей час українці розбудували міцну громаду. Незважаючи на велику відстань до Батьківщини, українцям вдалось зберегти свою культурну та релігійну ідентичність. Протягом всього часу, рік за роком, прибували нові українці, й так громада збільшувалась. Сьогодні їх майже 50 тисяч. Відеорепортаж розповідає про святкування 65 річниці поселення перших українців в Австралії. Режисер – Олесь Янчук.
  •  news image
  • "Місія організації та пошук фінансування". Розмова з о. Войцехом Жмудзінським 18 Жовтня 2013

   Рейтинг:

   Отець Войцех Жмудзінський, єзуїт, директор Центру навчання лідерів та вихователів «Аррупе» провів 17 жовтня тренінг «Місія організації та пошук фінансування» для працівників Комісій у справах молоді єпархій, екзархатів та монаших згромаджень Української Греко-Католицької Церкви, а також молодіжних християнських спільнот та організацій. Зустріч із відомим лектором є частиною навчань, які організовує Комісія у справах молоді УГКЦ у рамках Єдиного Молодіжного Простору для Комісій у справах молоді єпархій та екзархатів УГКЦ і молодіжних спільнот. "Католицький Оглядач" мав нагоду поспілкуватися із о. Войцехом. Пропонуємо відеоінтерв'ю, у якому священик відповідає на питання в контексті теми тренінгу, що відбувся. Перекладає о. Ростислав Пендюк.
  •  news image
  • Басист The Rasmus заспівав "Україну" Петриненка на концерті в Києві1 11 Жовтня 2013

   Рейтинг:

   Фінська рок-група The Rasmus заспівала українською на своєму концерті у Києві. Басист Ееро Гейнонен вийшов на сцену з акустичною гітарою та листком паперу. "Зараз я заспіваю українську пісню. Друг вчора навчив мене її виконувати," – звернувся фін до глядачів. Ееро заспівав пісню Тараса Петриненка "Україна". Бас-гітарист виконав перші дві строфи і приспів. Було видно, що музикант із Гельсікі дуже старався для киян. Зворушений зал віддячив Ееро радісними вигуками та гучними оплесками. Приспів всі співали разом.
  •  news image
  • Історія свята Воздвиження Хреста Господнього 27 Вересня 2013

   Рейтинг:

   Про історію встановлення свята та його особливості розповідає о. Василь Рудейко, заступник голови Патріаршої літургійної комісії УГКЦ, священик храму Священномученика Климентія Шептицького у Львові.
  •  news image
  • Краків – місто СДМ-2016 25 Вересня 2013

   Рейтинг:

   Краків – місто, яке приймає Світовий День Молоді у 2016 році. Запрошуємо вас до віртуальної мандрівки цим прегарним містом. Відео є доступним у мережі, з дозволу Міського уряду міста Краків.
Сторінка:12345678910
Читають
No articles
Коментують
No articles