Медіа

  •  news image
  • Запрошення молоді на травневу прощу до Унева! 06 Травня 2014

   Рейтинг:

   Молодь запрошує усіх охочих на ХХІ Міжнародну молодіжну пішу прощу «Львів – Унів» 16-18 травня 2014 року, у мандрівку в пошуках Божої любові, оскільки тема прощі – «Перебувайте у моїй любові» (Йо. 15.9).
  •  news image
  • Блаженніший Святослав про канонізацію Пап 29 Квітня 2014

   Рейтинг:

   27 квітня Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, узяв участь у канонізації двох визначних Римських Єпископів минулого століття: Папи Івана XXIII та Папи Івана Павла II. Коментуючи цю історичну подію для «Живого.ТБ», Верховний Архиєпископ УГКЦ зауважив, що канонізація обох Пап є справжнім святом для України і УГКЦ. Бо «отримавши таких заступників і світ, і Україна, випросить у Господа ласку миру і свободи».
  •  news image
  • Іван Павло ІІ. Пісня про дощ 29 Квітня 2014

   Рейтинг:

   Святий Папа Іван Павло ІІ співає пісню під час зустрічі з українською молоддю у Львові 26 червня 2001 р. Подія відбулася в рамках візиту Папи до України, у червні 2001 р. Зустріч молоді з Іваном Павлом ІІ супроводжувалася проливним дощем. Наприкінці своєї промови Папа відреагував на дощ жартом: " Deszcz pada, dzieci rosną!" ("Дощ падає -- діти ростуть!"). Після оплесків та скандування він заспівав пісню польською мовою: "Nie lej, deszczu, nie lej, bo cie tu nie trzeba, Obejdź góry lasy, obejdź góry lasy, zawróć się do nieba" ("Не падай, дощу, бо тебе тут не треба. Обійди гори-ліси, обійди гори-ліси і повернись до неба!"). Відео з архіву Департаменту інформації УГКЦ.
  •  news image
  • Церковний хор "Soli Deo" - сюжет до програми "Рожеві Окуляри" 28 Квітня 2014

   Рейтинг:

   Розповідь Наталі Донченко про церковний хор храму Пресвятої Євхаристії у Львові "Soli Deo", який співає на недільних та святкових богослуженнях, виступає на концертах, представляє Україну та Українську Греко-Католицьку Церкву за кордоном. Цей хор бере участь у благодійних концертах у сиротинцях, психіатричній лікарні, будинку для людей похилого віку. Від Різдва 2000 року Soli Deo є співорганізатором щорічного фестивалю "Велика коляда". Перед Великоднем-2014 виконали "Страсті Христові" Мела Гібсона разом зі Струнною групою молодіжного симфонічного оркестру "INSO-Львів".
  •  news image
  • Жива Internet-зустріч на тему "Іван Павло ІІ та Іван XXIII – нові святі"1 25 Квітня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Отець Полікарп Марцелюк, ЧСВВ, голова Постуляційного центру УГКЦ, відповідає на запитання молоді про життя, захоплення та шлях до святості двох Пап, чуда, вчинені завдяки молитві до них; значення їх як діячів Церкви та будівничих миру у світі. Також розповідає про Митрополита Андрея Шептицького та інших видатних осіб УГКЦ, процес канонізації чи беатифікації яких уже розпочато. Зустріч відбулася у рамках творення Єдиного молодіжного простору. Організаторами зустрічей є Комісія у справах молоді УГКЦ, Живе.ТБ та Інтернет-телебачення "Твоє місто".
  •  news image
  • "Жива Internet-зустріч" на тему "Іван Павло ІІ та Іван XXIII – нові святі" [24.04]2 23 Квітня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 24 квітня 2014 року о 19:00 запрошуємо вас до перегляду й участі у "Живій Internet-зустрічі" на тему "Іван Павло ІІ та Іван XXIII – нові святі", яку проводитиме о. Полікарп Марцелюк, ЧСВВ, голова Місії "Постуляційний центр беатифікації УГКЦ". Зустріч відбудеться у рамках творення Єдиного молодіжного простору. Організаторами зустрічей є Комісія у справах молоді УГКЦ, Живе.ТБ та Інтернет-телебачення "Твоє місто".
  •  news image
  • 40 кроків до Воскресіння: 20 квітня 20 Квітня 2014

   Рейтинг:

   "40 кроків до Воскресіння" – це цикл духовних передач у відеоформаті, такі собі духовні реколекції, коротенькі роздуми на кожен день Великого посту. Ідея проекту належить Комісії УГКЦ у справах молоді. Автором і ведучим "40 кроків до Воскресіння" є о. Андрій Зелінський. Передача виходитиме щодня, аж до свята Воскресіння Христового. 20 квітня: "Даруючи усе, подарував нам себе для того, щоб ми з вами могли жити життям нової якості".
  •  news image
  • "Страсті Христові" у виконанні хору та молодіжного симфонічного оркестру 17 Квітня 2014

   Рейтинг:

   "Страсті Христові" (режисер Мел Гібсон) у виконанні камерного хору "SoliDeo" та Струнної групи молодіжного симфонічного оркестру "INSO-Львів". Автор проекту Анастасія Арбузова зазначає: "Це буде не просто концерт неймовірної і проникливої музики. Це буде молитва, переплетена з роздумами про останні години життя Ісуса Христа. У своїй праці над проектом прагнемо поєднати давню східну традицію скорботи, слово блаженного Івана Павла ІІ і музику, яку створив голлівудський композитор Джон Дебні, прошивши нею кінокартину Мела Гібсона "Страсті Христові"(2004)..."
  •  news image
  • Реквієм Небесній сотні. Анонс 15 Квітня 2014

   Рейтинг:

   В Страсний тиждень Живе TV та хор Трьохсвятительської парафії міста Бровари представляють відеофільм "Реквієм Небесній сотні". Незабаром.
  •  news image
  • Дозвольмо Ісусові Христові ввійти в наш край, – Блаженіший Святослав на Квітну неділю 13 Квітня 2014

   Рейтинг:

   Якщо, подібно до єврейських дітей, приймемо Ісуса Христа сьогодні як свого особистого Спасителя, тоді будьмо певні: ми можемо радикально змінити наше життя. Те спасіння, та сила з висот, яка сьогодні в Христі входить у Єрусалим, увійде в наше серце, у наше життя. А якщо ми сьогодні, які очікуємо Спасителя, не приймемо Його в нашу душу, у наше життя, то можемо назавжди залишитися у темряві тривоги, зневіри і ніколи не зможемо отримати дару спасіння, – Глава УГКЦ під час Архиєрейської Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового.
  •  news image
  • Унікальне відео першої після десятиліть підпілля зустрічі священиків з Главою УГКЦ 10 Квітня 2014

   Рейтинг:

   Відео знято 3 квітня 1991 року. Духовенство УГКЦ, після 40 років підпілля, вперше зустрічається зі своїм Предстоятелем. Подія відбулася у львівському храмі Преображення на четвертий день після урочистого повернення Блаженнішого Мирослава Івана Любачівського до Львова. Опубліковано у квітні 2014 року з нагоди 25-річчя виходу УГКЦ з підпілля і 100-річчя від народження Блаженнішого Мирослава Івана. Відеомонтаж – Тарас Бабенчук.
  •  news image
  • Жива Internet-зустріч на тему "Сповідь" із владикою Венедиктом 09 Квітня 2014

   Рейтинг:

   8 квітня владика Венедикт Алексійчук, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії, відповів на запитання молоді про сповідь у прямому ефірі. Відеотрансляція велася завдяки співпраці Комісії у справах молоді УГКЦ, Живого.ТБ та Інтернет-телебачення "Твоє місто" на молодіжному християнському сайті "ДивенСвіт".
  •  news image
  • Штучні квіти – це штучна любов 08 Квітня 2014

   Рейтинг:

   Екологічна комісія Сокальсько-Жовківської єпархії УГКЦ – про штучні квіти і вінки на цвинтарях. Відео за участі о. Тараса Дзьоби, о. Богдана Вихора, о. Ігора Баліщука та о. Павла Юрчака
  •  news image
  • Сповідь: очищення душі як наслідок зустрічі з Богом 29 Березня 2014

   Рейтинг:

   Що таке сповідь і які є умови, щоб вона була доброю? Чи можна визнати свої гріхи і не йти до сповіді? Чим особливою є Великодня сповідь? Як правильно підготуватись до неї? Як зробити іспит совісті та "розбудити" щирий жаль за гріхи? І що нам дає сповідь? Про це у відеоблозі отця Андрія Нагірняка.
  •  news image
  • "Ніч яка місячна": казахи підтримали Україну піснею та вибачилися за свій уряд 28 Березня 2014

   Рейтинг:

   Актори та солісти алматинського театру-мюзиклу "Аксарай" підтримали Україну в боротьбі за демократизацію країни, виконавши українську народну пісню "Ніч яка місячна". Відео присвячене "Небесній Сотні" та, згідно задуму казахських артистів, має служити нагадуванням громадянам України, якою ціною виборюється право на свободу, пише ТСН.
  •  news image
  • Піст як спосіб наблизитись до Бога 20 Березня 2014

   Рейтинг:

   Час Великоднього посту, в якому зараз перебуваємо, є надважливим для кожного християнина. Лиш на перший погляд цей період пов'язуємо з різними обмеженнями. Насправді, мова про наближення до Бога і особистісний духовний піст. Сюжет Живого ТБ.
  •  news image
  • У світі поважають тих, хто не здається, – Святослав Вакарчук 15 Березня 2014

   Рейтинг:

   "Найбільше щастя для людини – бути вільною. Людина усвідомлює це тільки тоді, коли у неї забирають цю свободу", – такий лейтмотив лекції, яку лідер гурту "Океан Ельзи" Славко Вакарчук прочитав 13 березня на зустрічі із студентами в київській Політехніці. "В світі поважають сильних, в світі поважають тих, хто не здається, поважають тих, хто йде до кінця, хто не опускає голову перед небезпекою, хто є сміливими і хто за своє щастя, за своє майбутнє може віддати найголовніше", – резюмував Вакарчук.
  •  news image
  • Від Майдану до Шевченка рукою подати 14 Березня 2014

   Рейтинг:

   Журналісти Живого TV відвідали унікальний музей-садибу Тараса Шевченка в центрі Києва. Ошатний дерев'яний будиночок береже прості історії про геніального поета – його звички, захоплення, щоденне життя, одяг, бібліотеку, які роблять Кобзаря близьким і зрозумілим кожному.
  •  news image
  • 40 кроків до Воскресіння. Отець Андрій Зелінський 13 Березня 2014

   Рейтинг:

   З початком посту глядачі "Живого ТБ" зможуть крок за кроком, щоденно наближатись до світлого свята Великодня разом з отцем Андрієм Зелінським, ТІ в новому проекті "Сорок кроків до Воскресіння". За період посту у нас буде можливість осмислити роздуми над важливими істинами нашої віри, тайнами нашого спасіння, а відтак – провести паралелі з власним життям.
Сторінка:12345678910
Читають
No articles
Коментують
No articles