МХС «Надія в Господі»

09.12.201114:17 Молодь — з вірою в серці
Віра займає провідне місце в житті людини: вона робить її сильнішою, добрішою, впевненішою, милосерднішою. Віра є умовою вічного оновлення душі, її омолодження та відродження. Тому кожна людина, незважаючи ні на які обставини, завжди повинна вірити, надіятись і любити.


24 травня 2011 року виповнилося 4 роки від дня заснування молодіжної християнської спільноти „Надії в Господі", що була створена при Успенській церкві Пресвятої Богородиці в м. Городенка. Її засновник –  отець Василь Гавриш. На сьогодні духовним наставником спільноти є отець Роман Лапчинський. Першим лідером була Тетяна Купчинська, яку змінив не менш здібний активіст Андрій Тичинський.

Молодіжну християнську спільноту „Надію в Господі" вирізняє з-поміж інших одна вагома річ – глибоке духовне єднання. Кожного дня о 21.00 год. всі учасники, де б вони не знаходилися, сповнюють молитву „Царю Небесний". Існує в них також своєрідна смс-хвиля, під час якої спільнота молиться за будь-яке людське прохання.

Відрадно, що кожного року молодіжна спільнота бере активну участь в акції „Допоможіть святому Миколаю". Цього року учасники відвідали дитячі будинки в Оршівцях та в м. Залуччі. Для дітей-сиріт та дітей з малозабезпечених сімей були організовані ігри та забави, відбулася постановка казочки.

Одним з найбільших напрямків діяльності християнської спільноти „Надії в Господі" є духовні прощі. Нещодавно учасники відвідали прощі у м. Страдчі Львівської області, Глинянах, Далешеві Городенківського району та в с. Погоня Тисменицького району.

Окрім того, молодіжна спільнота активно бере участь в благодійній сфері. Влітку минулого року за їхньої ініціативи відбувалися благодійні концерти на лікування важкохворого Олега Фільварківа.

Непереможна віра в Бога – таким принципом керуються всі учасники християнської спільноти. Хотілося б, що цей принцип розбудив до життя всі молодечі серця й душі,  наповнив  їх любов'ю, світлом та добром.

Юля Михайлюк

Джерело: novazorya.if.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 3 Переглядів: 2371
Ваша оцінка: 6107

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles