Центр дозвілля та соціальної реабілітації для неповносправних молодих людей

09.03.201113:30 м. Львів, пл. св. Юра, 5/30.
Тел.: (032) 261-03-72
caritaslviv@gmx.net


37__
67_
_03
P1000996
IMG_1755

Історія проекту:

Проект був започаткований у 2001 році з метою витягнути молоду людину з розумовою неповносправністю (з особливими потребами)  з  замкнутого середовища, в якому вона довший час перебувала,  організувати для неї  змістовне і цікаве  активне дозвілля.  Допомогти користувачам проекту у соціальній адаптації у суспільстві, у підтримці позитивного психологічного стану; Допомогти  непрямим користувачам проекту (рідним та опікунам неповносправних) у налагодженні активного способу життя скерованого на позитивні можливості підопічного. Заходи, які скеровані на подолання негативних явищ та стосунків у родині. Налаштування на оптимістичний настрій у їхньому нелегкому життєвому шляху. Утвердження прав інвалідів у суспільстві. 
 

Діяльність:

Прямими користувачам проекту є молоді люди віком від 17 до 35 років з розумовою неповносправністю у тому числі з синдромом Дауна. Непрямими користувачами проекту, родичі та опікуни дітей, які є під опікою проекту. Проект є відкритим для участі в ньому всіх людей без огляду на походження та віросповідання. Діяльність проекту відбувається у приміщення, яке передане церквою у безкоштовне, безтермінове користування. Проект працює щоденно з 9-00 до 18-00 і його відвідуюь близько 25-ти користувачів. У роботі проекту задіяні три кваліфіковані працівники.

На виконання мети та завдань проекту запланована наступна діяльність: Заходи скеровані на здобуття та підтримку на належному рівні користувачами проекту навиків самообслуговування, поведінки у колективі у громадських місцях; Заходи по виявлення творчого потенціалу та можливості реалізації себе як особистості; Освітні та культурні заходи (відвідини різних культурних закладів, організація різних культурних заходів власними силами та участь у заходах організованих соціальними службами та іншими громадськими організаціями, які працюють з цією категорією підопічних.); Заходи скеровані на висвітлення проблем інвалідів та можливих шляхів їхнього вирішення; Заходи скеровані на популяризацію діяльності проекту та подолання впливу кризових явищ на дітей з розумовою неповносправністю.

Користувачі нашого «Центру» задіяні в різних заняттях, а саме з: ткацтва (ткані сумки і подушки), виготовлення листівок (вишиті зі бісером чи кольоровими нитками), бісеру (намиста, браслети об’ємні фігурки звірів), свічок, іконок (на шліфовану та полаковану дощичку наклеюємо зображення іконки), комп’ютер (розвиваючі ігри, деякі пишуть вірші).

Крім трудотерапії ми проводимо цікаво дозвілля. Ходимо в театр, цирк, прогулянки по місту, екскурсії автобусом по св. місцях Західної України (Унів, Зарваниця, Гошів, Крехів) відвідали замки Львівщини «Золота підкова». Плаваємо в аквапарку «Пляж», відпочивали 4 р. на морі. Відвідуємо щосереди Львівську обласну бібліотеку для дітей. Щорічно святкуємо свято св. Миколая.

Управа:

Координатор – Наталя Загайко «Центр дозвілля та соціальної реабілітації для неповносправних молодих людей»

Директор – о. Андрій Сенейко Благодійний Фонд «Карітас-Львів УГКЦ»

________________________________________________

Контакти:

Тел.: (032) 261-03-72

м. Львів, пл. св. Юра, 5/30.

caritaslviv@gmx.net

(c)

________________________________________________

rozpovisty_copy_copy

 

 

 

Бажаєте щоб на сайті ДивенСвіт була інформація про вашу організацію чи спільноту?  Завантежте > Aplikacijna_forma.doc


 

 

 

Рейтинг: 4.5 Голосів: 17 Переглядів: 3654
Ваша оцінка: 2616

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles