МХС “Довіра”

17.02.201111:23 Україна, 79071, м. Львів, вул. Симоненка, 5а.
(097) 063-15-87 – Біловус Наталя (голова спільноти)
natalchyk2003@ukr.net


o._Yuriy_Sakvuk
о. Юрій Саквук (духівник)
Nataliya_Bilovus
Наталія Біловус (голова)
Anna-Mariya_ta_Roman
Анна-Марія та Роман
(заступники)
Lesya_Hnativ
Леся Гнатів (скарбник)
 

Історія спільноти:

Спільнота утворилась при храмі свв. Володимира і Ольги у 2000 році з ініціативи о. Володимира Ольшанецького, який і став першим духівником "Довіри".
Проте згодом о. Володимира було переведено на парафію Всіх Святих українського народу. З цього часу духовну опіку над спільнотою взяв на себе о. Андрій Березівський. Під час його духівництва спільнота отримала нове життя, взявши на себе нові обов'язки та розпочавши займатися діяльністю, якої не здійснювала раніше. 
 

Але з серпня 2010 р. о. Березівського було переведено на іншу парафію (хр. Покрови Пресвятої Богородиці). Тому з осені 2010 р. спільнота вже вкотре отримала нового духівника. Цього разу в особі о. Юрія Саквука.

Впродовж усього існування спільноти, її склад постійно оновлюється. Старші поступово відходять від справ, передаючи їх молодшому поколінню. За 11 років існування спільноти, чимало молодих людей знайшли свою "половинку" саме ставши членом "Довіри". Таким чином більше десяти добрих християнських сімей нашої парафії сформувалися завдяки "Довірі". Є серед колишніх членів спільноти і ті, які знайшли своє покликання до священичого та монашого життя.

sv._Dmytriy

св. Димитрій

 

Діяльність:

Спільнота має за мету виховання добрих християн.

На даний час основними видами діяльності, які здійснюються постійно, є організація акції "Святий Миколай дітям парафії" та щотижневі відвідини Родинного дому "Покрова".

Допомагаючи св.Миколаю, ми щороку забезпечуємо можливість отримати подарунки дітям-сиротам та дітям з малозабезпечених сімей парафії.

З весни минулого року, ми почали відвідувати дітей у Родинному домі "Покрова". Щонеділі з членів спільноти формується маленька група людей, яка на кілька годин вирушає до дітей, щоб пограти з ними у різні ігри, почитати книжки, допомогти зробити домашнє завдання чи просто поговорити.

Перед кожним постом, ми організовуємо нічні молитви-чування, а принаймні раз на рік виїжджаємо на реколекції для духовної віднови.

Також ми приймаємо участь у житті парафії, при потребі допомагаємо у церкві та ходимо колядувати на церкву у різдвяний час. А ще активно долучаємось до різних заходів, організованих іншими спільнотами, ходимо на прощі, мандруємо відпустовими місцями.

MHS_Dovira

наша спільнота

На наших щотижневих зустрічах ми разом з духівником читаємо Святе Письмо, роздумуємо над його суттю. Також маємо і окремий день для спільної молитви за наші потреби та прохання ближніх.

Окрім всього цього ми завжди охоче вибираємося на природу, чи то влітку, чи взимку, разом святкуємо наші дні народження, іменини, а також інші свята.

Чисельність:

Приблизно 40 людей

 

 

Плани:

               -  Святкування дня створення спільноти.
               -  Відвідування сиротинця.
               -  Благодійна акція до дня св.Миколая.
               -  Коляда.
               -  Подорожі в сніжні Карпати взимку.
               -  Проведення реколекцій.
               -  Святкування Нового Року.
               -  Проведення нічних чувань.

 

Зустрічі:

Спільна молитва – кожного понеділка о 19:00. Зустріч з Духівником, катехизація, читання Біблії – кожного четверга о 19:00.

________________________________________________

Контакти:

+38-097-063-15-87 – Біловус Наталя (голова спільноти)

Україна, 79071, м. Львів, вул. Симоненка, 5а.

natalchyk2003@ukr.net

(c)

________________________________________________

rozpovisty_copy_copy
 

 

Бажаєте щоб на сайті ДивенСвіт була інформація про вашу організацію чи спільноту? Завантежте > Aplikacijna_forma.doc

 

Рейтинг: 4.9 Голосів: 34 Переглядів: 3245
Ваша оцінка: 2111

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles