Молодіжна спільнота парафії святих апостолів Петра і Павла в місті Чернігові "Єдність сердець"

20.11.201315:03 Історія християнської молодіжної спільноти парафії свв. апп. Петра і Павла в місті Чернігові розпочалася в 2008 році з приїздом молодого і енергійного отця Віталія Котика, який зміг згуртувати навколо церкви юнаків і дівчат, які в подальшому й утворили спільноту. Назва "Єдність сердець" символізує, по-перше, єдність наших сердець з Ісусом Христом, з Церквою, по-друге, єдність з усіма членами спільноти, адже саме тут кожен із нас знайшов собі справжніх друзів. Також єдність з усіма людьми, яких Господь ласкаво посилає в наше життя. І останнє – це єдність із нами самими, нашими власними серцями і душами, що насправді є надзвичайно важливим для гармонійного життя з самим собою.


Разом із отцями і сестрами-редемптористками ми щотижня проводимо зустрічі, на яких обговорюємо важливі питання, які сьогодні хвилюють молодь, читаємо і розважаємо над Святим Письмом, ділимося своїми думками і переживаннями. Також намагаємося бути активними, радо долучатися до цікавих подій, благодійних проектів, різноманітних зустрічей та фестивалів.

Головною метою і ціллю є гуртування молодих людей навколо Церкви, навколо Христа, подаючи власний приклад для залучення молоді до християнського життя. Ми завжди щиро раді новим членам спільноти, адже це означає, що молодь сьогодення аж ніяк не є пасивною, а навпаки, вона прагне до якісних змін, до удосконалення, прагне бути активною та міцно триматися християнських норм життя. Молодь також відвідує жіночу колонію та виготовляє іконки та свічки.

Зустрічі відбуваються щочетверга о 17 год у храмі святих апостолів Петра і Павла за адресою: вул. Любецька, 52

За матеріалами: cssr.lviv.ua

Рейтинг: 4.8 Голосів: 5 Переглядів: 2016
Ваша оцінка: 102229

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles