Молитва Тезе у Львові: за відкинених, самотніх і стражденних

EXCLUSIVE ARTICLES11.11.201513:12 Від парафії до парафії, від серця до серця мандрує молитва Тезе у Львові. Цього разу організатори «Паломництва довіри» відгукнулися на запрошення молодіжної спільноти при парафії церкви святих Ольги і Єлизавети. У неділю, 8 листопада, у цьому храмі відбулася молитва Тезе


Кілька сотень львів’ян прийшли до храму, щоби у тихій молитовній атмосфері відшукати внутрішнього спокою і душевних сил.

Одна з особливостей молитви Тезе – її невимушеність і простота: вмостившись на карематах, учасники молитви разом молилися, співали пісень Тезе, у тиші при світлі сотень свічечок мали змогу розважити над наболілим.

Особливо багато цього разу було дітей, які дружно вмостилися у передніх рядах.

У затишній і дружній атмосфері учасники традиційно молилися за цінності, які стали основоположними для руху Тезе і які водночас актуально звучать для сучасної України.

У своїх молитвах до Бога присутні просили про мир і спокій для нашої держави, про єдність, про порозуміння між церквами і конфесіями.

Оскільки 8 листопада є днем молитви за сиріт, у проханнях до Бога згадали і знедолених дітей, які залишилися без батьківської підтримки і захисту, віч-на-віч з життєвими труднощами.

Довідка

Уже традиційно молитва Тезе відбувається щомісяця у різних храмах Львова. Такий формат молитви уже полюбили львів’яни, і не лише молодь: щоразу на молитву Тезе збираються щонайменше кілька сотень людей різного віку. Особливість «Паломництва довіри» – щоразу нове місце проведення: молитва Тезе збирає людей як у великих храмах, так і на маленьких і не дуже відомих на широкий загал парафіях.

Наступна молитва Тезе, як повідомляють організатори, відбудеться у храмі Різдва Пресвятої Богородиці, що на Сихові. Зокрема тут зберуться усі, хто планує вирушити на різдвяну зустріч спільноти Тезе у Валенсії. Свіжу інформацію можна знайти на сторінці Молодіжної Комісії.

Катя Судин

Рейтинг: 4.2 Голосів: 5 Переглядів: 1451
Ваша оцінка: 106256

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар