Медіа

  •  news image
  • Молитва Тезе у Львові: за відкинених, самотніх і стражденних 11 Листопада 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Від парафії до парафії, від серця до серця мандрує молитва Тезе у Львові. Цього разу організатори «Паломництва довіри» відгукнулися на запрошення молодіжної спільноти при парафії церкви святих Ольги і Єлизавети. У неділю, 8 листопада, у цьому храмі відбулася молитва Тезе
  •  news image
  • Давай познайомимось! Фоторепортаж з "Осіннього пікніка" у Львові 20 Жовтня 2015

   Рейтинг:

   17 жовтня, попри мокру погоду, в Парку культури зібралася молодь, охоча навчитися побудові стосунків, в яких дійсно можуть бути щирість і взаємність, і конструктивному спілкуванню. Черговий захід під назвою "Давай познайомимось!" зініціювала Оля Матвійчук, координатор напрямку "Щаслива сім'я" від соціальної ініціативи Комісії у справах молоді УГКЦ "То-Ся не зробить"
  •  news image
  • Квест вулицями Рима на З'їзді української молоді Італії 13 Жовтня 2015

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Учасники першого З'їзду української молоді Італії в суботу мали квест видатними місцями Рима. Його метою було зібрати всі матеріали, необхідні для намалювання прапору Світового Дня Молоді. Підготували це дійство аніматори Протокатедрального собору Святої Софії в Римі
  •  news image
  • Хрест та Ікона СДМ у Стрию 15 Вересня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES 13 вересня із нагоди прибуття до Стрийської єпархії Хреста та Ікони Світового Дня Молоді відбулася молитовна хода вулицями міста Стрия за участю молоді та духовенства. О 18:00 у Катедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці римо і греко-католики помолилися спільно Божественну Літургію, а опісля римо-католицька молодь занесла символи СДМ до храму Різдва Пресвятої Богородиці (РКЦ), де цілу ніч були молитовні чування.
  •  news image
  • Хрест та Ікона СДМ у Трускавці 10 Вересня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Вже о 19.00 9 вересня 2014 року молодь, духовенство та вірні м. Трускавець процесійно зустріли Хрест та Ікону при в’їзді до міста, де з піснями прослави вирушили до храму Покрова Пресвятої Богородиці. У храмі відслужили Молебень та презентували ідеї Світового Дня Молоді й об’єднання молоді світу через Хрест та Ікону. Опісля процесія вирушила до церкви св. Миколая, де відбувся Молебень до Христа Чоловіколюбця та вшанування святинь. Згодом Хрест в супроводі процесії повернувся до церкви Покрова, де цілу ніч чувала молодь, вірні та всі охочі. О 9-ій годині ранку 10 вересня урочисто передали Хрест та Ікону молоді м. Ужгород.
  •  news image
  • З'їзд Руху "Справжня Любов Чекає" у Стрию 05 Квітня 2014

   Рейтинг:

   EXCLUSIVE ARTICLES Сьогодні, 5 квітня 2014 року, з ініціативи о. Олега Кобеля у Стрию відбувся І Всеукраїнський з'їзд Руху "Справжня Любов Чекає". Участь у заході взяло близько вісімдесяти учасників. Протягом зустрічі молодь мала добру нагоду порозважати над чеснотою чистоти, спільно молитися Літургію за мир та спокій в Україні та світі, під час якої обітницю іти дорогою чистоти прийняло близько двох десятків молодих людей.
  •  news image
  • Донецькі студенти прибули до Львова 22 Березня 2014

   Рейтинг:

   Перші гості з Донецька – близько 100 чоловік –- прибули до Львова 21 березня. Студентська акція "Зі сходу на захід", яка відбувається з ініціативи львівського студентства та за підтримки міського голови Андрія Садового вже отримала широкий відгук серед студентів зі сходу нашої країни: до участі уже зголосилися півтори тисячі молодих і активних людей.
Читають
No articles
Коментують
No articles