Для профілактики осінньої депресії варто зайнятися спортом

25.10.201211:25 Восени частіше приходить задума і є більша ймовірність потрапити у кризу депресії. Чоловіки та жінки переживають депресивний настрій по-різному. Але ефективним засобом проти цієї пошесті, незалежно від статі, є фізичні вправи. За даними спостережень Бернарда Круассана, головного лікаря мюнстерської психіатричної клініки, жінки та чоловіки по-різному протистоять проявам депресії та поганого настрою. Постійна конфліктність, низька витривалість до стресу, а також ворожа та агресивна поведінка можуть свідчити про наявність депресії у чоловіків. Натомість у жінок симптоми депресії полягають у втраті інтересу до хобі та буденних справ. Вони починають проявляти перевтому - патологічний стан, який настає унаслідок психологічної перенапруги.


Водночас більшість проявів чоловічої депресії залишаються недіагностованими, а тому й не лікуються, зазначає інформагенція dpa. Дуже часто симптоми затяжної депресії плутають з алкогольною залежністю або розладом особистості. Чоловіки нерідко свідомо уникають візитів до лікаря, соромлячись свого психічного стану. Натомість вони шукають порятунку у шкідливих звичках або ж "ідуть з головою" в роботу чи фізичні вправи.

Водночас, деякі німецькі медики вважають, що занурення у спортивні заняття може бути непоганою терапією депресії. Фрітц Хохаген з Німецької асоціації психіатрів та психотерапевтів каже, що активні фізичні вправи можуть допомогти у відновленні нормального психічного стану. Спорт витісняє собою брак мотивації і сприяє більшій активності в усіх звичних справах, каже Хохаген, додаючи, що цій тезі є клінічні підтвердження. Особливо ефективним методом «спортивної боротьби» із депресією лікарі вважають неквапливий біг, прогулянки, велосипедну їзду та плавання. Крім того, позитивний вплив мають заняття спортом у групі друзів. Спортивні заняття, вказує лікар, допомагають не лише у подоланні депресії, але й стресів.

За матеріалами: dw.de

Рейтинг: 2.0 Голосів: 1 Переглядів: 670
Ваша оцінка: 9647

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар