Фестиваль "Велика Коляда" розпочав реєстрацію учасників

19.10.201210:31 Фестиваль "Велика Коляда" від 18 жовтня розпочав реєстрацію учасників. Різдвяний фестиваль традиційно проходитиме в січні у храмі Пресвятої Євхаристії, Центрі душпастирства молоді УГКЦ, що у місті Львові за адресою: пл. Музейна, 3. Фестиваль має на меті представити і поширити різдвяні традиції усіх куточків України. Цього року організатори фестивалю просять учасників включити в програми своїх концертних виступів коляди, щедрівки, віншування Полісся. «Різдвяний фестиваль «Велика коляда» не є лише заходом Храму Пресвятої Євхаристії, який відбувається вже 14 рік поспіль. Але це є вже захід міста, тому що в часі Різдвяних свят цей великий фестиваль є справді перлиною Львова. Адже запрошені колективи зі всієї України, а також з-за меж України. Окрім того, ці колективи мають змогу представити творчий здобуток своїх місцевостей», – розповів член оргкомітету фестивалю, капелан ЛМР отець Павло Дроздяк.


«Фестиваль щоразу змінює свої форми проведення. Кілька років тому ми запровадили  концерти певних етнографічних місцевостей. Започаткували цю традицію коляди, щедрівки з Лемківщини, минулого року продовжили з Гуцульщини, і цьогорічний XIV різдвяний фестиваль ознайомить всіх глядачів з різдвяною спадщиною Полісся.

Полісся - це регіон, який охоплює 5 областей: Волинь, Рівненщину, Житомирщину, невеличку часnину Київщини  і Чернігівщину. Оскільки Полісся - це такий етнографічний куточок, який входить у чотири держави – крім України ще невеличка частина є на території Польщі, Білорусії і Росії, то маємо надію, що приїдуть до нас і колективи звідти», - каже ініціатор фестивалю Ірина Мельник.

Формат ХІV різдвяного фестивалю «Велика коляда»

З 7 по 26 січня 2013 р. – сольні виступи. В понеділок-п'ятницю − о 19.00 год., в суботу − о 15.00 год.
18 січня 2013 р. в день Надвечiр'я Богоявлення ГНІХ (Щедрий Вечір) концерту немає .
Неділя, 13 січня 2013 р., о 16.00 год. – гала-концерт вокально-інструментальних, інструментальних та фольклорних колективів;
Неділя, 20 січня 2013 р., о 16.00 год. – гала-концерт дитячих та юнацьких колективів;
Неділя, 27 січня 2013 р., о 17.00 год. – заключний гала-концерт фестивалю.

За матеріалами: zaxid.net

Рейтинг: -   Переглядів: 612
Ваша оцінка: 9516

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles