До ґрунтовних досліджень трагедій Голодомору та Голокосту в Україні закликає Рада Церков

13.10.201209:00 У Декларації Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій «Знання минулого – шлях до майбутнього», ухваленій керівниками конфесій під час засідання 3 жовтня 2012 року в Києві зазначено про те, що усі злочини нацизму і сталінізму проти людяності не мають права на виправдання, а будь-які спроби такого виправдання є наругою над пам'яттю мільйонів загиблих і постраждалих від злочинних дій цих тоталітарних режимів. «Особливу увагу слід звернути на більш глибоке вивчення трагічних сторінок історії ХХ століття і розкриття правди про злочини тоталітарних режимів ХХ століття в Україні, в тому числі про Голодомор, сталінські політичні репресії, Голокост й інші злочини нацистського окупаційного режиму в Україні у 1941-1944 роки, насильницькі депортації», – зазначено у Декларації ВРЦіРО. Рада Церков також ухвалила звернення до Президента України з пропозицією про приєднання України до Цільової групи з міжнародного співробітництва щодо освіти, пам'яті та досліджень Голокосту.


Під час засідання, що відбувалося під головуванням Глави УГКЦ Святослава (Шевчука), члени Ради проаналізували діяльність Верховної Ради під час одинадцятої сесії та обмінялися думками щодо актуальних законодавчих ініціатив. Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій висловила підтримку законодавчим ініціативам, спрямованим на захист дітей від пропаганди гомосексуалізму, зокрема законопроектові № 8711.

Всеукраїнська рада Церков і релігійних організацій ухвалила окреме Звернення щодо захисту і піклування про сиріт, запобігання сирітству та забезпечення права дитини на виховання в сім'ї.

Крім цього, ВРЦіРО запропонувала керівництву держави впровадити програму з налагодження зв'язків закордонних українців з країною їх походження, яка багато років ефективно працює в Державі Ізраїль та інших країнах.

Серед іншого глави конфесій обговорили стан організації візиту делегації Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій до Брюсселя з метою проведення зустрічей із представниками керівних структур Європейського Союзу.

Згідно з принципом черговості наступним черговим головуючим у ВРЦіРО став керуючий Українською єпархією Вірменської Апостольської Церкви Архиєпископ Григоріс Буніатян.

За матеріалами: ugcc.org.ua

Фото: aratta-ukraine.com

Рейтинг: -   Переглядів: 683
Ваша оцінка: 9432

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles