Впродовж місяця у Львові триватиме фестиваль класичної музики

27.09.201211:46 XVIII Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" стартує у Львові 28 вересня. Одним з його основних завдань є популяризація української музики XX ст. Триватиме свято до 27 жовтня. «Цей фестиваль є не лише частиною історії Львова, частиною історії музичної культури України, він вже творить свою нову історію. Цьогорічний фестиваль вшанує пам'ять відомого композитора Івана Карабиця. Тому його буде відкривати син композитора, відомий у Європі диригент Кирило Карабиць», - розповів генеральний директор Львівської філармонії Володимир Сивохіп. У межах фестивалю відбудеться 23 концерти, на яких представлять музичні творіння кращих композиторів сучасності. Молодими виконавцями, що виступлять на «Контрастах» будуть провідні солісти Молодіжного симфонічного оркестру «INSO-Львів» фаготист Андрій Ткачук і кларнетист Андрій Кравченюк, які зіграють дует-концертіно класика ХХ ст. Ріхарда Штрауса.


Вперше до Львова на свій 80-літній ювілей завітає визначна композиторка сучасності Софія Губайдуліна, а 28 жовтня відбудеться її авторський вечір.

До того ж на закриття фестивалю, що співпадає з проведенням у Львові Днів чеської музики, завітає струнний квартет «Стаміц Квартет», що  представлятиме музику чеських класиків.

«На Міжнародному фестивалі «Контрасти» утвориться своєрідна арка, оскільки він українською музикою розпочнеться, а з чеською закінчиться», - говорить В.Сивохіп.

«Контрасти» покажуть панораму української музики від Бориса Лятошинського до сучасності, вшановуючи ім'я Івана Карабиця та 70-річний ювілей Євгена Станковича, останній з яких на цьогорічному фестивалі представить увазі слухачів розгорнутий твір для музичного оркестру «Ханука».

Джерело: zaxid.net

Рейтинг: -   Переглядів: 948
Ваша оцінка: 9264

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles