Для львівських дітей презентують 200 гуртків

04.09.201209:52 ІІ Ярмарок дитячого дозвілля розпочнеться 6 вересня у Львові, на якому буде представлено 200 гуртків, 50 установ та 100 майстер-класів для дітей різного віку. Організатором ярмарку є об'єднання "Самопоміч". Захід триватиме з 6 по 8 вересня. У межах ярмарку заплановані шкільні екскурсії для ознайомлення учнів з гуртками та секціями міста (у п'ятницю), також діти можуть прийти на ярмарок з батьками. Для останніх безкоштовно буде розповсюджуватися "Довідник дитячого дозвілля", який містить інформацію про заклади для дітей у розрізі районів.


Координатор ярмарку від Львівської міської ради Ольга Каспришин розповіла, що захід проходитиме в Палаці мистецтв, де на одній території батьки зможуть знайти для своїх дітей цікаве дозвілля. "На ярмарку цього року ширше будуть представлені розвиваючі програми для дітей від одного року", - сказала Ольга Каспришин. З її слів, минулого року Ярмарок дитячого дозвілля відвідали 11 тис. дітей, цього року очікують 13-15 тис. маленьких гостей.

Координатор ярмарку від об’єднання «Самопоміч» Ольга Ткачів розповіла, що на І поверсі Палацу мистецтв проводитимуть показові майстер-класи зі співу та танцю, на другому поверсі - художні: бісер, глина тощо. Також в актовому залі другого поверху будуть представлені хорові та інструментальні колективи. "Програма настільки насичена, що майстер-класи з дня у день повторюватися не будуть", - додала вона.

Джерело: ZAXID.NET

Фото: ridna.ua

Рейтинг: -   Переглядів: 851
Ваша оцінка: 9025

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles