Шанс стати на ноги

08.06.201212:09 Юліанчик народився шестимісячним і вижив усупереч страшним прогнозам лікарів. Аби трирічній львів'янин міг навчитися самостійно сидіти та ходити, потрібно 35 тис. євро на курс реабілітації в Італії. Молоде подружжя, Надія та Іван Сторожі дуже хотіли, щоб у їхній сім'ї з'явилося дитя. Тому, коли жінка завагітніла, радості не було меж. Вагітність проходила нормально, та й аналізи нічого поганого не віщували. Але на шостому місяці здоров'я мами різко погіршало.
«У суботу, коли раптово почав дошкуляти біль у спині, зателефонували до лікаря. Та вона нічим не могла зарадити, мовляв зараз вихідні, чекайте до понеділка. Біль був нестерпним, тому чоловік відвіз мене в обласний перинатальний центр. У неділю вранці, 19 липня 2006 року, народився наш хлопчик», – розповідає мама Надія Сторож.
Дитину відразу ж забрали у реанімаційне відділення і помістили у спеціальний кувез, закритий прозорим ковпакам. Як з'ясувалося  згодом, хлопчик під час народження травмувався, і у нього виявили крововиливи ІІ стадії у мозок.


Через чотири дні дитину перевезли у реанімаційне відділення для новонароджених та недоношених дітей львівського медуніверситету, де рятують таких маляток. Проте лікарі не давали Юліанчику шансів на Julianchyk 1одужання.
«Нас налаштовували на те, що дитина найімовірніше не виживе. Цей період був вкрай важким, адже бачити немовля ми могли лише  45 хвилин у день. То ж більшість часу ми з чоловіком проводили у храмі. Так ревно я ніколи не молилася, у Бога просила єдиного – щоб Він не забирав моєї дитини, щоб росла нам на втіху», – згадує  Надія.
І Бог почув материнські молитви, сину стало краще. Попри невтішні прогнози лікарів, тромби розсмокталися, дитина набирала вагу, а вже через два місяці хлопчика виписали додому. Це було справжнім дивом та святом для усіх!

Уже коли хлопчику виповнилося півтора року, лікарі приголомшили батьків невтішним діагнозом – ДЦП, спастичний тетрапарез. Та так просто здаватися вони не хотіли. Тепер головною метою у житті Надії та Івана стало знайти спосіб вилікувати свого синочка.
Юліанчик постійно їздить у реабілітаційний центр «Джерело», йому регулярно роблять масажі, а разом із татом хлопчик плаває у басейні. А найбільше малому подобається реабілітація на конях. На жаль, лікування в JulianchykУкраїні не дає позитивних результатів.

«Ми постійно проводимо лікування синочка в Україні, але всі спроби самостійно сісти та ходити даються Юліанчику важко. Лікарі кажуть, що хлопчик перспективний, проте йому потрібна постійна фахова реабілітація, – розповідає мама Юліанчика. – Наші знайомі, дитинка яких має аналогічний діагноз і з якими ми познайомились на плаванні, пройшли курс реабілітації в римській клініці Bambino Gesu. За дуже короткий проміжок часу дівчинка сіла, почала повзати і пішла за одну ручку. Якщо б у моєї дитини були такі результати – я була б найщасливішою мамою у світі».
Підбадьорені таким результатом, батьки також вирішили звернутися за допомогою у клініку Bambino Gesu. Спочатку вони надіслали офіційний лист разом із документами дитини, його аналізами та медичними довідками. Також, вони подали прохання на безкоштовне лікування.
«Відповідь не забарилася. Нас приймають на лікування, але з умовою, якщо ми оплатимо курс реабілітації вартістю 35 тис. євро, який триватиме три місяці. На жаль, мізерна зарплата не дає змоги оплатити послуги лікарні, тому ми звертаємось за допомогою до всіх небайдужих», – каже пані Надія.

Допомогти малюку може кожен. А щира усмішка дитини стане найкращою подякою благодійникам.

Контакти: 0979333116 - Надія Сторож (мама).

Довідка

Лікарня Bambino Gesu («Немовля Ісус») заснована як перший у Римі дитячий шпиталь у 1869 році членами знатної італійської сім'ї Сальвіаті. У 1924 році родина Сальвіаті передала лікарню у власність Святого Престолу.
Сьогодні лікарня «Немовля Ісус» є одним із найбільших та найсучасніших за технологічним рівнем педіатричних медичних закладів на території Італії. Лікарня є власністю Святого Престолу, але в організаційному плані інтегрована до національної системи охорони здоров'я Італійської Республіки.
Вона має 800 ліжок та щороку приймає приблизно 33 тисячі пацієнтів. Загальна кількість персоналу – 2200 чоловік. Саме в цій клініці запроваджують найновіші технології лікування.

Вікторія Листопадська

Джерело: lvivpost.net (за цим посиланням знаходяться банківські реквізити)

Рейтинг: -   Переглядів: 673
Ваша оцінка: 8092

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles