У Львові успішно провели акцію "За поцілунок – дітям на дарунок»

05.06.201214:34 З 25 травня по 3 червня у Львові тривала акція до Дня захисту дітей «За поцілунок – дітям на дарунок», яку проводить Львівська обласна громадська організація "Борець". А ви вірите, що поцілунки творять дива? Саме дивом була усмішка кожної дитини, що отримала подарунки в рамках проекту «За поцілунок – дітям на дарунок». Уже втретє громадська організація «Борець» провела благодійний проект «За поцілунок – дітям на дарунок». Спрямований він допомогти малозабезпеченим багатодітним сім'ям, звернути увагу громадськості на їхнє скрутне становище. З 25 травня до 1 червня волонтери збирали кошти в обмін на поцілунок у щічку. Їх можна було зустріти в центральних частинах міста, а також в супермаркетах «Арсен» та ТЦ «Скриня».


Не залишились осторонь і львівські зірки, тим самим показуючи хороший приклад для своїх шанувальників. У Za pocilunok_ditjam_na_darunok__2неділю цілували перехожих учасники гурту «Хочу ЩЕ» і скрипаль Олександр Божик, а у вівторок можна було отримати поцілунок від Софії Федини та Назара Савка.

Трішки статистики: стараннями 58 волонтерів-цілувальників було зібрано Za pocilunok_ditjam_na_darunok__3близько 10 тисяч гривень. Якщо врахувати, що середній розмір пожертви склав 4 грн, то за час збору цілованими були дві з половиною тисячі (!) львів'ян та гостей міста. А це 2 500 усмішок, що линуть від щирого серця.

На вихідних (2-3 червня) волонтери громадської організації «Борець» прийшли привітати 10 багатодітних сімей із Днем захисту дітей. Кожній родині вручили великі пакунки: солодощі, канцтовари, іграшки, побутову хімію та подарунки, відповідно до потреб кожної сім'ї. А від спонсора проекту – видавництва «Скриня» - дитячі книжечки, пазли та ігри для всієї родини.

Свято для малозабезпечених багатодітних сімей стало можливим завдяки поцілункам.

Інформацію надала Христина Зинич

Рейтинг: 5.0 Голосів: 1 Переглядів: 1150
Ваша оцінка: 8060

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles