У Львові розпочалася акція "За поцілунок - дітям на дарунок!"

25.05.201208:15 Сьогодні, 25 травня розпочинається акція до Дня захисту дітей «За поцілунок – дітям на дарунок», яку вже втретє проводить Львівська обласна громадська організація "Борець". Мета акції - підтримати багатодітні сім'ї, що знаходяться у складному матеріальному становищі, вона триватиме до 1 червня. Починаючи від сьогодні й до 31 травня у центральних частинах міста, торгово-розважальних центрах і у ВНЗ Львова волонтери-цілувальники з яскравими червоними скриньками роздаватимуть поцілунки, а натомість пропонуватимуть зробити пожертви  на подарунки для багатодітних сімей. В суботу, 26 травня на площі Ринок до волонтерів приєднається гурт «Хочу ЩЕ», в неділю, 27 травня – Софія Федина, Олександр Божик, Лілія Сахон, а 29 травня, у вівторок - гурти «Пікардійська Терція», «Оратанія» та Назар Савко і всі охочі матимуть можливість отримати від них поцілунки.


Za pocilunok_ditjam_na_darunok

На зібрані кошти планується привітати 10 багатодітних сімей. Як і в попередні роки для кожної сім'ї подарунки будуть особливими, адже готуючись до акції борці довідались чого ж кожна сім'я найбільше потребує. Звичайно, діти не залишаться без солодких подарунків та іграшок,  адже все таки це їхнє свято!

Враженнями про минулорічний проект ділиться волонтер Мар'яна Фариняк: «Так приємно, коли відкриваються двері і ти бачиш усміхнені обличчя, цікаві погляди дітей, кожен хоче якнайшвидше дотягтись до пакунка і подивитись що там всередині, а мама плескає в долоні і не може повірити, що це все відбувається насправді.  Така атмосфера підносить, переповнює тебе теплом, позитивом... і ти розумієш, що твої старання зробити щось хороше не були даремними».

1 червня волонтери вже з готовими подарунками з'являться на порозі їх домівок і принесуть не лише матеріальну допомогу, а й багато радісних,  позитивних і теплих емоцій.

Довідка:

28 травня – 1 червня 2010 року вперше проходив проект «За поцілунок – дітям на дарунок». Було зібрано більше 11 тисяч гривень, на які куплено подарунки до Дня захисту дітей для 10 багатодітних сімей;

24 травня – 1 червня 2011 року вдруге проходив проект «За поцілунок – дітям на дарунок». Було зібрано близько 16 тисяч гривень, на які куплено подарунки до Дня захисту дітей для 15 багатодітних сімей.

Інформацію надала Оксана Кулиняк

Фото: tsn.ua

Рейтинг: -   Переглядів: 642
Ваша оцінка: 7917

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles