Венедикт XVI приймав на аудієнції Блаженнішого Святослава

19.03.201215:59 Глава УГКЦ та Папа Римський 16 березня в Апостольському палаці Ватикану обговорили динаміку і стратегію розвитку УГКЦ за останній рік. Папа виявив особливий інтерес до нового Катехизму греко-католиків "Христос - наша Пасха", а також запитував про нагальні українські проблеми: стан суддівства, свободу слова та екуменічний діалог.


У своєму слові Предстоятель УГКЦ підсумував свої пастирські візити до українських єпархій та екзархатів у Північній та Південній Америці, Західній Європі та Україні. У своїй презентації він наголосив на глобальному характері УГКЦ як Церкви, що сьогодні проповідує Боже Слово в різних культурних контекстах, проінформував Його Святість про прийняту Стратегію розвитку УГКЦ на період до 2020 року «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом».

Особливе зацікавлення у Венедикта XVI викликав подарований йому Блаженнішим Святославом новий Катехизм УГКЦ «Христос – наша Пасха», який, за словами Святішого Отця, є надзвичайно важливим надбанням УГКЦ і необхідним інструментом для реалізації вищезгаданої стратегії.

Папа Римський цікавився також суспільно-політичною ситуацією в Україні, станом суддівства та свободи слова, розвитком екуменічного діалогу та міжцерковних стосунків в Україні. Багато уваги було присвячено розвитку душпастирства серед українських емігрантів у країнах Західної Європи та греко-католиків Росії.

На завершення зустрічі Папа висловив своє задоволення динамікою розвитку Української Греко-Католицької Церкви, підтримав спільні зусилля УГКЦ та РКЦ в Україні в їхньому змаганні щодо захисту життя ненароджених дітей і гідності сім'ї та засвідчив про свою повагу і молитву про український народ та його державу.

За матеріалами: Департамент інформації УГКЦ

Рейтинг: 4.8 Голосів: 5 Переглядів: 659
Ваша оцінка: 7238

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles