Голова Комісії УГКЦ у справах молоді зустрівся із молоддю та духовенством Бучацької єпархії

26.02.201205:50 У Чорткові, у приміщенні Управління Бучацької єпархії, 23 лютого 2012 року голова Комісії УГКЦ у справах молоді о. Ростислав Пендюк дискутував зі священиками та молодими людьми про молодіжні проблеми й досягнення. Про це повідомляє прес-служба Бучацької єпархії УГКЦ.


Спершу священик зустрівся із Владикою Дмитром (Григораком), а згодом за круглим столом голова Комісії спілкувався зі священиками, котрі відповідальні за роботу з молодими людьми у деканатах Бучацької єпархії. Зустріч із духовенством розпочав Владика Дмитро, який наголосив на тому, що «молодь – це майбутнє наших родин, нашої Церкви», тому з нею потрібно активно працювати. А відповідальними за роботу з молоддю в парафії, за словами єпископа, повинен бути, передусім, священик. Далі священики розмовляли про те, що їм найбільше перешкоджає у цій роботі, однак і ділилися певними здобутками та обмінювалися досвідом. Отець Ростислав у своєму виступі кілька разів акцентував на тому, що молоді люди потребують уваги, прагнуть, щоб до їхніх потреб постійно прислухались, а ще, сказав священик, «молодь шукає спільноти», тому важливим компонентом справді живої парафії мають стати молодіжні об'єднання та організації.

Після зустрічі з духовенством о. Ростислав Пендюк спілкувався із молоддю єпархії. Кожна молодіжна організація та спільнота представила свою діяльність, реалізовані проекти, ділилася своїм баченням ролі молодої людини в житті Церкви, держави та суспільства. На цю зустріч завітали представники УМХ, ТУСК «Обнова», спільноти «Еммануїл» та багатьох інших молодіжних спільнот єпархії. Також були присутні студенти Чортківської дяківсько-катехитичної академії ім. священномученика Григорія Хомишина та світських навчальних закладів міста.

Як розповіла членкиня чортківської «Обнови» Тетяна Савіцька, нині молодь живе цікавим, різнобарвним і, найголовніше, активним життям. У Бучацькій єпархії молоді люди, до прикладу, можуть взяти участь у велопрощі до Зарваниці, долучитися до служіння в студентських гуртожитках, допомогти потребуючим; студентки чортківського педучилища на волонтерських засадах працюють з дітьми з неблагополучних сімей і допомагають їм у навчанні.

Голова Комісії у справах молоді Бучацької єпархії о. Ігор Середа запевнив, що в 2012 році молодь справді буде чим зацікавити. Для її духовних та відпочинкових потреб будуть організовані так звані оази і табори у мальовничих місцях, проводитимуть молодіжні реколекції.

Джерело: Департамент інформації УГКЦ

Рейтинг: 4.5 Голосів: 6 Переглядів: 934
Ваша оцінка: 6969

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles