Молодь парафії Всіх Святих Українського Народу та Святий Миколай відвідали дітей

30.12.201113:40 Свято святого Миколая – це свято, яке українська дітвора чекає з нетерпінням цілий рік. Бо кожна дитина вірить, не залежно від того багата вона чи бідна, що святий Миколай під подушку покладе їй омріяний подарунок.


Та про св. Миколая хочеться не тільки почути, а ще й побачити Його. Саме тому, щоб не порушувати містерію свята, кожного року, зокрема і цього молодіжна спільнота Марійська Дружина робить маленький вклад у  це свято. До нас на парафію Всіх Святих Українського Народу до парафіяльної дітвори приходить св. Миколай.

Цього року в нас відбулося велике свято, яке потішило кожного, хто завітав в переддень св. Миколая до нашого храму.

Для наших діток було організовано чудовий вечір. У якому  взяли участь парафіяльний  дитячий хор «Веснівка», який співав веселих пісень, учасники ансамблю гітаристів і скрипалів, які супроводжували свято чудовими мелодіями, також була організована вистава про св. Миколая. І звичайно в  кінці свята до малечі прийшов св. Миколай. Він прийшов до дітей не з пустими руками. Кожна дитина отримала подарунок від св. Миколая., Св. Миколай дуже дякує своїм помічникам – парафіяльній молоді за допомогу у підготовці подарунків.

IMG 4898 copy 100 0805

Для того щоб жодна дитина не відчувала себе обділеною, в нашому храмі напередодні дня св. Миколая, було створено символічне «Дерево життя» - на якому замість листочків висіли листи, які написали до св. Миколая діти із сиротинці, (зокрема із Сколівського школи-інтернату № 30). Тому кожен бажаючий мав змогу стати св. Миколаєм для сироти «зірвавши листочок» з цього «Дерева життя», і купивши подарунки на які чекає сирота, щоб і вона, заглянувши під подушку, відчула ласку від св. Миколая.

Cв. Миколай також не забув і про діток, які є у школі-інтернаті № 2, що на вул. Просвіти,2. Туди Він завітав цього тижня у середу. Там діти також з нетерпінням чекали в гості св. Миколая. Святий отець і про них  незабув,  прийшов та вручив кожному особисто чудовий подарунок. А також приніс близько 250 кг одягу, іграшок, канцелярських товарів та засобів особистої гігієни.

Також у четвер (28 грудня) відвідав 14 ( туберкульозне) та 4 (жіноче) відділення у психіатричній лікарні, що на вул. Кульпарківській, куди приніс 160 кг одягу.

І нарешті останні свої подарунки св. Миколай заніс у чоловічу колонію (50 кг одягу)

IMG 4919 IMG 5186

Складаємо подяку нашим парафіянам - людям із добрим - завдяки яким всі учні катехитичної школи, дитячого хору «Веснівка» спільноти неповносправних «Віра і Світло», молодіжної спільноти Марійської і Вівтарної Дружини, а також всі діти, які завітали на свято отримали подарунок від св. Миколая.

Також дякуємо тим людям, які не були байдужими, і долучилися до акції «Дерево життя», та принесли одяг для потребуючих.

Нарешті сьогодні в переддень Нового року св. Миколай закінчив розносити свої подарунки.

© Ірина Антонів

Рейтинг: 5.0 Голосів: 1 Переглядів: 797
Ваша оцінка: 6374

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles