В Івано-Франківську презентували молодіжні організації

02.12.201113:10 У вівторок, 1 грудня 2011 р., в приміщенні актової зали фізико-технічного ліцею, що розташований в м.Івано-Франківську по вул. Степана Бандери, відбулося представлення міських молодіжних громадських організацій. Даний захід спрямований на те, щоб проінформувати ліцеїстів про наявні в місті молодіжні організації і заохотити їх до активної громадської діяльності.


На заході презентувалися такі молодіжні громадські організації: молодіжна громадська організація „Максимум", Союз Українок, Молода просвіта, національна скаутська організація України ПЛАСТ. Також організатори запросили у ліцей представника Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ, щоб розповісти про працю з молоддю, яку провадить Церква.

Отець Андрій Заліський, працівник Молодіжної комісії, розповів присутнім ліцеїстам про структуру комісії, її завдання і діяльність. Для наглядності ліцеїстам було продемонстроване слайд-шоу з фото із проведених заходів.

Також на презентацію спільно з Молодіжною комісією прибули представники Івано-Франківської молодіжної християнської спільноти „Як Марія". У своєму виступі вони розповіли про діяльність спільноти, її плани, а також виконали для ліцеїстів декілька релігійних пісень і показали повчальну пантоміму.

Джерело: Інформаційний центр Молодіжної комісії Івано-Франківської єпархії УГКЦ

Рейтинг: 4.3 Голосів: 3 Переглядів: 582
Ваша оцінка: 6022

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles