Чи дозволиш своїй дитині провести ніч з коханим у твоєму домі?

24.11.201109:56 Американська битва за сексуальну освіту у школах може закінчитись завдяки одному питанню: «Чи дозволиш своїй дитині провести ніч з коханим у твоєму домі?» 29 з 32 опитаних американців відповіли: «Ні».


Дослідження Емі Шалет, авторки книги „Not Under My Roof: Parents, Teens and the Culture of Sex" і викладача соціології з Університету Масачусетса, показало разючу відмінність США і Голландії в підході до цього питання. 24 з 26 голландських батьків відповіли, що не мали би нічого проти, якщо дитина готова займатись сексом і прийме відповідну протизаплідну таблетку.

Прихильники сексуальної освіти у США вважають, що американці повинні піти шляхом голландців. Відповіддю на цю заяву став вихід книжки п. Шалет в той же період, коли адміністрація президента Обами планує виділити понад 100 мільйонів доларів на програми сексуальної освіти у школах, які б забезпечували підлітків перед небажаною вагітністю. Пані Шалет пропонує американцям піти власним шляхом, оскільки думка батьків США кардинально різниться від думки голландців.

В той же час у суспільстві тривають дебати про те, чи не коштуватимуть набагато менше програми, які заохочуватимуть підлітків утримуватись від сексуальних стосунків до шлюбу, що автоматично виключає питання «небажаних вагітностей», моральних травм, інфекцій і СНІДу.

Джерело: КАТОЛИЦЬКИЙ ОГЛЯДАЧ

За матеріалами: fronda.pl

Рейтинг: 5.0 Голосів: 7 Переглядів: 731
Ваша оцінка: 5908

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (2)

+

Додати коментар  • 24 Листопада, 2011 12:30Mykhail Bilanych Відповісти
  • "Чи дозволиш своїй дитині провести ніч з коханим у твоєму домі?"

   Так! ... Лише в різних кімнатах :)


  • 24 Листопада, 2011 12:30Mykhail Bilanych Відповісти
  • "Чи дозволиш своїй дитині провести ніч з коханим у твоєму домі?"

   Так! ... Лише в різних кімнатах :)
Читають
No articles
Коментують
No articles