Церква для багатьох стала інституцією на зразок райкому партії, - Віталій Портніков

21.09.201107:39 Журналістика має повертатися до християнських цінностей, як і все наше суспільство. Поки у нас не буде якісної церковної журналістики, ми перебуватимемо у полоні стереотипів. Таку думку  20 вересня 2011 р. в УКУ висловив редактор ТВІ Віталій Портніков з нагоди інавгурації магістерської програми з журналістики , - повідомила прес-служба УКУ. Звертаючись до студентів-журналістів, він наголосив: «У нашій країні практично немає журналістики, яка б розуміла Церкву як повноцінний великий організм, що впливає на суспільство. А Церква - це набагато складніший організм, ніж будь-яка політична чи культурна інституція. Колись нам з нуля доводилось створювати міжнародну, а згодом ділову журналістику в Україні. Ви маєте тут унікальну можливість, навчаючись в УКУ. Адже без церковного представництва у світській журналістиці, медійне коло не є повне».


На думку журналіста, сьогодні більшість українців є радше формально релігійними: «Церква для багатьох стала інституцією на зразок райкому партії. Люди не йдуть до Церкви за цінностями».

Найважливіше для журналіста - мати внутрішнє розуміння, що все має бути правдою, інакше - нічого не вийде: «Не бійтеся розповідати людям історії, записувати їх, показувати. У цьому і є сенс нашої професії. Журналіст має бути універсальними. Адже ви не матимете перспектив, якщо не створите для себе їх самі. А займатися цим ремеслом треба лише відчуваючи покликання, відчуваючи  власну здатність змінити реальність. Для журналістики – це найважливіше. В цій професії можна відбутися лише з репутацією», - підсумував Віталій Портніков.

Фото: danylenko.hiblogger.net


Рейтинг: 5.0 Голосів: 6 Переглядів: 641
Ваша оцінка: 5127

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles