Про 18 форум видавців у фотографіях від photo-lviv.in.ua

16.09.201112:48 З 14 по 18 вересня 2011 ркоу, у Львові проходить вісімнадцятий форум видавців. Цього року він зайняв велику частину центральної частини міста. Книговидавці “окупували” алею на проспекті Свободи, все подвір’я палацу Потоцьких та весь палац мистецтв на вулиці Коперника.


Для когось – це довгоочікувана подія, інші вбачають в форумі можливість придбати новинки книговидавництва з нижчими цінами (хоча на останніх форумах ціни були чисто комерційними), когось приваблює можливість зустрітися з улюбленими авторами та цікавими особистостями, а для когось – це просто модна тусовка де потрібно “засвітитись”.

Основна частина форумі відбувається в палаці мистецтв. Тут розташовані стенди відомих брендів книгоіндустрії, тут найбільше відвідувачів, корі жадібними поглядами поїдають яскраві видання.

forum_02
forum_03
forum_04
forum_05
forum_06
forum_07
 
 

Поряд з палацом мистецтв у дворі палацу Потоцьких виникло стихійне книгомісто. Тут можна блукати довгими годинами і знаходити для себе щось новеньке та цікаве. Тут охоче фотографуються з гостями символи Євро-2012. Тут, окрім книг, можна зустріти і аудіозаписи, головоломки, витинанки, та інші цікавинки.

forum_01
forum_09
forum_10
forum_11 forum_12 forum_13

Ще одним продовженням експозиції форуму видавців став проспект Свободи від пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку і майже до Львівської Опери. Тут не потрібно платити 5 гривень щоб оглянути книги. Тут, традиційно, дух демократії, де поряд з червоно-чорним прапором повстанської армії розташовані видавництва з інших держав. Тут молодь, навіть пролітаючи повз, зачепиться оком за яскраву обкладинку і зупиниться щоб щось прочитати, прочитати не з інтернету.

forum_14 forum_15
forum_16
forum_17 forum_18 forum_19

Не знаю скільки пройде часу, і люди будуть вдивлятися в ці фото як на екзотику. Адже з кожним роком, інтернет та різноманітні цифрові гаджети витісняють друковану книжку. Добре це чи зле – не мені вирішувати, але на душі стає трохи сумно. Тому – читаймо! Читаймо друковані книжки, поки вони ще друкуються!

Джерело: mylviv.in.ua

Рейтинг: 4.5 Голосів: 2 Переглядів: 642
Ваша оцінка: 5077

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles