У Луцьку стартував проект «Школа дорослого життя: знайди себе!»

04.09.201111:07 Для підлітків, які опинилися у складних життєвих обставинах наприкінці серпня у Луцьку стартував проект «Школа дорослого життя: знайди себе!». За словами заступника директора Луцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольги Максим’як, сьогодні у банку сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, перебуває 208 сімей, в яких виховується 391 дитина.

«Діти з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах – це діти ризику. Немає проблемних дітей, є діти з проблемами. Батьки часто не можуть побачити причин, які зумовили проблеми у дітей. Дуже часто батьки втрачають зв'язок з дітьми, тому що приділяють їм занадто мало часу. Сучасні тато і мама дуже часто на перше місце ставлять вирішення матеріальних питань. На любов і тепло лишається дуже мало часу. Як наслідок, діти починають виховуватися вулицею, середовищем, у яке потрапляють, телебаченням та Інтернетом. На тренінгах у рамках проекту «Школа дорослого життя: знайди себе!» ми хочемо, аби діти не лише зрозуміли людські цінності, а й відчували тепло, якого вони, можливо, не отримують вдома. Враховуючи психологію підлітків, під час тренінгів ми використовуємо технології різних аспектів – ігрові, візуалізацію, розважальні. Ми змінюємо не одного чи двох, а формуємо молодь міста», – каже координатор соціальних проектів Волинської обласної громадської організації «Ми плюс».


ПроблемиПроект проводиться в рамках програми «Майстерня громадської активності» за фінансової підтримки представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Головними організаторами проекту є Луцький міський осередок громадської організації «Фундація регіональних ініціатив», Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й Волинська громадська організація «Ми плюс». Усі заходи в рамках проекту відбуваються за підтримки Центральної бібліотеки для дітей міста Луцька.

За матеріалами: Волинська правда

Рейтинг: -   Переглядів: 753
Ваша оцінка: 4925

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles