Папа Венедикт XVI вперше самостійно написав повідомлення на власній сторінці в соцмережі

29.06.201109:59 Глава Католицької Церкви Венедикт XVI похвалився інтернет-користувачам новим сайтом Ватикану. Про це він власноруч написав на своїй сторінці в популярній соцмережі twitterі. Понтифік вже давно має власний обліковий запис в соцмережі. Однак особисто Папа написав повідомлення в інтернеті вперше. "Шановні друзі, я щойно запустив сайт News.va. Хай буде благословенним наш Господь Ісус Христос! Молюся за вас і благословляю. Венедикт XVI", - написав лідер католиків.


 

Аби написати це коротке повідомлення, Папі Римському не знадобилося багато часу. Новий сайт новин Ватикану News.va він запустив особисто, тицьнувши відповідну кнопку на екрані iPad. В за хвилину після цього на його сторінці в twitter з'явилося промо-повідомлення про відкритий ресурс.

papaПланшетник не належить самому понтифіку. Венедикту XVI його принесли співробітники Ради громадських зв'язків понтифікату, які допомагали лідеру Католицької Церкви впоратися з гаджетом. Відкритий сайт News.va об'єднує всі медіа Ватикану,включаючи радіостанцію і канал на YouTube. Крім того, на сайті будуть ретранслюватися повідомлення Папи з соціальних мереж Facebook і twitter.

"Папа трохи боїться усіляких технологічних новинок. Та ми йому допомогли. І тепер він відкрив для себе новий спосіб комунікації з вірянами. Йому сподобався планшетний комп'ютер", - сказав голова Ради зв'язків з громадськістю понтифікату Тадеус Джонс. Про це інформує tochka.net

Рейтинг: 5.0 Голосів: 2 Переглядів: 697
Ваша оцінка: 4164

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles