Християнські цінності та проблеми сучасної молоді

06.05.201113:59 «Християнські цінності та проблеми сучасної молоді» - тема конференції, яка відбулася 5 травня 2011 року в місті Дрогобичі на Львівщині. Учні шкіл та вчителі християнської етики зібралися в Народному домі районного відділу освіти Дрогобицької райдержадміністрації. На відкритті зустрічі виступив заслужений артист України Тарас Курчик.


Учасників заходу привітали заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації Галина Гайдук та начальник відділу освіти Дрогобицького району Осип Марущак. З доповідями виступили: ректор Дрогобицької семінарії, доктор богослов‘я о. Мирон Бендик (тема: «Ісус і діти. Що робити?»), ректор Дрогобицького катехитичного інституту Пресвятої Трійці о. Микола Війтівський («Батьки і діти. Що робити?») та Голова патріаршої комісії у справах шкільництва УГКЦ о. Іван Гнатів («Християнські цінності та сучасна школа. Що робити?»).

Готуючись до заходу, старшокласники писали твір на тему “Християнські цінності та проблеми сучасної молоді». Шестеро кращих учнів було відзначено грамотами управління Самбірсько-Дрогобицької єпархії та грошовими винагородами.

Підсумком зустрічі стала резолюція конференції, сім пунктів якої стосуються покращення співпраці школи, родини й церкви. В ній йдеться також про роботу над організацією змістовного дозвілля молоді у літній період та можливість проведення для старшокласників лекцій працівниками катехитичного інституту про утвердження християнської ідентичності й поширення її у молодіжному середовищі. Конференція відбулася за сприяння Комісії у справах шкільництва Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.

Джерело: УГКЦ

Рейтинг: 5.0 Голосів: 2 Переглядів: 1240
Ваша оцінка: 3474

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles