Будуємо Європу для дітей та разом із дітьми

25.02.201109:19 Інтерактивна гра Wild Web Woods та електронна книжка – новий візуальний матеріал, створений в рамках програми Ради Європи «Будуємо Європу для дітей та разом із дітьми». Він покликаний навчити дітей безпечній поведінці у інтернеті, а батьків – як навчити дітей захищатися від сексуальних домагань. Гра Wild Web Woods – продукт для дітей, але в її основу покладено довідник Ради Європи «Інтернет-грамотність», який містить багато порад для батьків та викладачів.


Електронна книжечка з симпатичним фентезійним персонажем Кікі покликана порадити батькам, як розпочати розмову з дітьми про правила безпеки, які стосуються загрози сексуальних домагань. Це хороший інструмент, який враховує особливості дитячої психіки та допоможе навчити правилам безпеки у ігровій формі. Поки що проект представлений лише англійською, французькою, італійською та голандською, але очікується переклад й на інші мови.

„Розбудова Європи для дітей і разом з дітьми" – це програма, спрямована на забезпечення соціальних, правових, освітніх, а також пов'язаних зі здоров'ям потреб дітей, дає змогу захистити їх від різних форм насильства. Детальніше ознайомитися з нею можна на спеціальному сайті Ради Європи.

Джерело: Права жінок та дітей в Україні

Фото: underwearrule.org

Рейтинг: 4.2 Голосів: 5 Переглядів: 1473
Ваша оцінка: 2470

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles