Відбулася презентація дитячої літератури під назвою «Книжечки з пластунами»

31.01.201110:36 В суботу, 29 січня, в приміщенні арт-кафе «Коза» відбулася презентація дитячої літератури під назвою «Книжечки з пластунами». Ініціатором заходу стали місцевий осередок Національної скаутської організації України – Пласт та «Видавництво Старого Лева» з м. Львова. Художні книги для презентації були обрані не випадково, адже у «Таємниці козацької шаблі» та «Капосній книжечці маленького вовчика» зустрічаються пластуни, які за сюжетом постійно допомагають головним героям.


Такий тур з презентаціями відбувався протягом вихідних в чотирьох містах – Львові, Тернополі, Івано-Франківську та Чернівцях, згодом такі заходи плануються і в інших містах України, в яких діє Пласт.

На акцію спеціально з Києва завітала авторка однієї з презентованих книжок, дитяча письменниця – Зірка Мензатюк. Також надіслав вітального листа українським дітям автор світового бестселера історій про вовчика, англієць – Іан Вайброу. Книги останнього перекладені різними мовами світу в тому числі й українською. Український переклад побачив світ ще у 2008 році та виявився дуже популярними серед українських дітлахів.

«Книжечки з пластунами» зібрали близько сотні дітей з батьками, які слухали розповіді від письменниці та представника «Видавництва Старого Лева». Також дітвора мала можливість задавати питання авторці і придбати вподобану літературу.

Друга частина презентації включала у себе уривки оповідань, які для дітей читав актор драматичного театру Роман Демчук. Пан Роман настільки колоритно перевтілився у героїв казок, що захопив не лише юну аудиторію, а й дорослих.

Авторка «Таємниці козацької шаблі» Зірка Мензатюк зізналася: «Мені дуже приємно бути присутньою на презентації власної книги у колі маленьких пластунів, котрі відіграють позитивну роль не лише у казці, а й у житті виховуються в дусі патріотизму та духовності, що є запорукою нашого успішного майбутнього».

Юна слухачка презентації, пластунка Даринка Гоч поділилася з нами своїми враженнями: «Мені дуже сподобалося, як актор «перевтілився» у справжнього вовка і можна було відчути настрій і характер головних героїв казок. А ще я дуже рада, що про пластунів тепер складають навіть казочки».

В кінці презентації голова Пласту в м. Тернополі, Любомир Шимків, від імені організації висловив подяку арт-кафе «Коза» і, зокрема, п. Ігорю Мамусу за сприяння в проведенні акції. «Такі заходи допомогають популяризувати не лише пластову діяльність, а й сприяють поширенню української книги, зокрема казки для дітлахів», – відзначив Любомир.

Джерело: molod.te.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 1 Переглядів: 727
Ваша оцінка: 2083

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles