Платити за навчання вигідніше одноразово?

26.01.201120:41 У новому законі про вищу освіту студентам пропонують платити відразу за чотири роки навчання у вузі. В іншому випадку вартість навчання будуть перераховувати з урахуванням рівня інфляції за попередній календарний рік. Про це сьогодні, 26 січня, інформує ТСН. У чинному законі про вищу освіту розмір плати за весь період навчання встановлюється у договорі і не може змінюватися протягом усього строку навчання. Крім того, за навчання у вузах можна заплатити відразу за весь період або частинами – щомісяця, щосеместру або щорічно. При цьому порядок виплат не впливає на вартість навчання. У новій же редакції закону цей пункт звучить вже по-іншому.


«У проекті йдеться про те, що якщо студент внесе плату за весь період навчання авансом, то вартість не буде змінюватися», – повідомив координатор громадської ініціативи «Студентський захист» Андрій Черних.

Якщо ж студент вирішить платити за навчання частинами (помісячно, щосеместру чи щорічно – ред.), на кожному навчальному курсі вартість навчання будуть перераховувати з урахуванням рівня інфляції за попередній календарний рік.

Нагадаємо, раніше міністр освіти Дмитро Табачник запевнив українців, що проект нового закону про вищу освіту не передбачає змін в оплаті за навчання.

Джерело: zik

Фото: molodi.in.ua

Рейтинг: 4.2 Голосів: 5 Переглядів: 841
Ваша оцінка: 2006

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар