«Живе телебачення» представляє свій новий веб-сайт

22.02.201616:19 «Живе телебачення», зважаючи на побажання своїх глядачів, створило нову веб-сторінку. Під час розробки було враховано сучасні тенденції подібних сайтів. Тому все зроблено з простим дизайном, не перевантаженим різними графічними вигадками. Проте сайт швидкий, функціональний і легкий в користуванні. Він, звісно, адаптований під усі можливі ґаджети


Розповів про нову веб-сторінку zhyve.tv Павло Казанцев, керівник «Живого.ТБ». При цьому він зазначив, що розробили сайт українські фахівці компанії CawasLtd.

«Сайт розробили згідно із попередньо домовленими термінами і дуже професійно», – сказав про новинку о. Ігор Яців, керівник Департаменту інформації УГКЦ. Він додав, що це не останній спільний проект, адже уже найближчим часом стане доступною інтерактивна карта УГКЦ.

Нова веб-сторінка «Живого телебачення» має чотири основних розділи: Трансляції, Проекти, Новини та Відео партнерів. Крім того, є стрічка з анонсами майбутніх подій, а також створені різні інструменти для зручного користування сайтом та щоб не пропустити чогось важливого.

За матеріалами: news.ugcc.ua

Фото: facebook.com/Zhyve.tv

 

 

Теги: Живе ТБ
Рейтинг: 4.2 Голосів: 4 Переглядів: 866
Ваша оцінка: 106677

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles