Серце із 5 тисяч свічок

15.02.201610:38 У Чернівцях до Дня Закоханих провели акцію "Запали найбільше серце твого міста"


Для конструювання святкового серця із різнокольорових ліхтариків використали п’ять тисяч свічок, на це пішло дві години часу, передає кореспондент molbuk.ua

Ось що розповідала організатор заходу Яна: "Наше серце ми складали від четвертої години дня, щоб вчасно встигнути його запалити. Над конструкцією працювало багато людей. Одні малювали, інші – розставляли свічки, які було попередньо замовлено. Також деякі чернівчани принесли свої ліхтарики до нашого великого серця".

На подію зібралося чимало чернівчан. Серед присутніх було багато дітей, молоді та пенсіонерів. Багато гостей прийшли із своїми другими половинками. Для них під час акції розіграли декілька конкурсів. Найактивнішим вручили подарунковий сертифікат від медичного центру та прикраси від ювелірного магазину. Порадували чернівчан запальним танцем юні танцівниці від школи танців та фітнесу "Dance Avenue".

На завершення усіх гостей пригощали великим тортом. Організатори свята зізналися, що завжди очікували на гостей, але цьогорічне свято зібрало найбільше відвідувачів.

Пенсіонерка Олена Василівна разом зі своїм чоловіком Іваном Петровичем вже 62 роки живуть в Чернівцях, але на такій події вперше. "Нам дуже сподобалося свято. Побільше б таких позитивних та світлих заходів влаштовували у місті. Ми будемо відвідувати, адже в нас час людям не вистачає приємних подій", - розповіли вони.

Цікаво, що під час акцї сталася ще одна романтична подія. Молодий юнак Дмитро освідчився в коханні своїй дівчині Ірині. Вона відповіла йому: "Так".

За матеріалами: molbuk.ua

Рейтинг: 4.3 Голосів: 7 Переглядів: 1371
Ваша оцінка: 106642

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles