Екс-вокаліста ТНМК рятує від раку вся Україна

11.02.201611:10 Українські музиканти організували благодійні концерти для збору коштів на лікування Едуарда Приступи ("Ділі") в Києві та Черкасах


Відомому харківському композитрові, музикантові, екс-вокалісту гурту Танок на майдані Конго Едуардові Приступі нещодавно поставили діагноз "рак". Друзі не залишили його в біді, а одразу почали збирати кошти на лікування "Ділі". Реквізити для допомоги так швидко ширились соцмережами, що необхідні для старту лікування кошти були зібрані ще напередодні двох заанонсованих благодійних концертів.

Вже 12 лютого музикант вирушає в Ізраїль на операцію. Натомість гроші з концертів у Києві (11 лютого) та Черкасах (12 лютого) Едуард Приступа пропонує перерахувати онкохворим дітям. Ось що він написав на своїй сторінці у Фейсбуці:

"Люди, ви неймовірні! Кожна людина, хто мені допомагає – людина з великим серцем. Дякую вам! І як би я міг віддячити кожному, я б це зробив особисто.

Я дуже зворушений тією небайдужістю, підтримкою, дзвінками, смс, імейлами, які я отримав у ці декілька днів. Від родичів, друзів, знайомих, незнайомих, волонтерів, лікарів… Цей список безкінечний. Я молюся за кожного з вас, за кожного. Таке не забувається ніколи.

Головне: необхідна сума для мого першого етапу лікування зібрана!Сподіваюсь, що другого етапу не знадобиться і я повернусь живий, здоровий і радісний до дому. Я знаю, що у мене безліч друзів і я завжди можу звернутись про допомогу, але сподіваюсь, цього не станеться, а навпаки, я Вам буду допомагати!
У п’ятницю лечу на обстеження і лікування до Ізраілю.

Я знаю, що мої друзі-музиканти вирішили завтра провести у Києві благодійний концерт на мою підтримку. А в суботу у Черкасах!!!

Я дуже сподіваюсь, що він відбудеться, і ви прийдете послухати ту класну музику, яка там буде звучати, але зібрані кошти я б хотів щоб були перераховані на рахунок дитячого онкоцентру “Краб”. Там багато дітей, які потребують допомоги, як і я. Але вони не мають такої потужної армії друзів і небайдужих людей, як у мене. 
Дякую вам всім ще раз!

Реквізити БО «Фонд допомоги онкохворим дітям «Краб» 
«Райффайзен Банк Аваль» в м. Київ 
Код ЄДРПОУ 34750770 
МФО 380805 
р/р 2600169634

Керівник фонду «Краб» Лариса Лавренюк 
(067) 255-52-87 fond-krab@mail.ru www.krab.org.ua"
 
Також запрошуємо Вас переглянути міні-фільм про музкиканта під назвою "Діля не здається", створений журналістом "Громадського" Богданом Кутєповим:

За матеріалами: Eduard Dilya Prystupa

Фото: Богдан Кутєпов, Hromadsjke.docEduard Dilya Prystupa

 

Рейтинг: 5.0 Голосів: 3 Переглядів: 1061
Ваша оцінка: 106630

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles