150 молодих людей затанцювали під гімн СДМ

EXCLUSIVE ARTICLES08.02.201617:20 В неділю, 7 лютого, студенти Львівської духовної семінарії Святого Духа, члени групи «Молодь 2016», завітали до парафії Володимира і Ольги з програмою підготовки до Світового Дня Молоді у Кракові


На початок розповіді про День СДМ у молодіжній спільноті «Благословення» при церкві  Володимира і Ольги у м. Львові варто підміти, що спільнота молодих людей «Віднова у Святому Дусі» парафії ВіО налічує близько 150 чоловік, які є дружелюбними, відкритими та радісними. Тема зустрічі звучала наступним чином: «Українська традиція богопосвяченого життя. Монастирі України і їхнє історичне і культурне значення для цілої країни і кожної окремої людини».

Програму зустрічі провадив брат Степан Мишковський, який розпочав її із вступного слова, далі проводився набір трьох груп, на чолі яких були брати та їх помічники, і наступними кроками були молитва, ігри, дискусії на вищезгадану тему, міні-сценки поставлені членами груп.

Кінець зустрічі був досить рухливий та співочий, тому що всі без виключень танцювали під Гімн СДМ 2016.

Семінаристи ознайомили молодь із різнобічним розумінням богопосвяченого життя та просто провели гарно недільний вечір.

Завершальним етапом всієї програми було знайомство молодих людей із історією СДМ загалом та донесенням інформації щодо поїздки до Кракова на зустріч із Папою цього літа. Цю інформацію подав секретар Патріаршої Комісії у справах молоді УГКЦ Орест Гевак, який був особливим гостем зустрічі.

Ти також можеш більше дізнатися про Світовий День Молоді на сайті «ДивенСвіт» і навіть провести зустріч приготувань до СДМ за програмою «Молодь 2016» у своїй спільноті. Готуймося разом!

Рейтинг: 5.0 Голосів: 13 Переглядів: 1671
Ваша оцінка: 106611

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles