Автор неофіційного гімну Євромайдану зустрівся з підлітками у виправних колоніях

04.02.201617:38 У рамках Всеукраїнського туру «Діти та молодь – майбутнє України» 1-2 лютого 2016 року до вихованців Ковельської і Дубенської виховних колоній завітав Ростислав Бьоме разом зі священиками-капеланами Луцького екзархату


Як волонтер Ростислав, автор пісні «Revolution Ukraine», неофіційного гімну Євромайдану, відвідує виховні колонії країни, в яких утримують неповнолітніх. Головна мета акції – дати підліткам можливість відчути, що вони можуть стати успішними незалежно від їхнього соціального статусу. Тур проходить за підтримки United World Organisation, Пенітенціарного душпастирства УГКЦ та за сприянням Державної пенітенціарної служби України.

Мета проекту – допомогти дітям розкрити свій творчий потенціал та дати зрозуміти що незалежно від походження і соціального статусу, фізичного і психологічного стану вони можуть бути успішними та жити повноцінним життям в нашому суспільстві.

Молодий виконавець поділився із засудженими своїм досвідом роботи над мріями і їх реалізацією, виконав декілька пісень та віршів, а також поспілкувався з вихованцями про те, що вони відчувають, які мають мрії і побажання на майбутнє, як досягти мети разом. Також  ієромонах Михайло Іваняк, ігумен монастиря отців-редемптористів у Ковелі, поговорив з вихованцями колонії про християнські цінності та способи досягти успіху в житті.
 

За матеріалами: news.ugcc.ua

Фото: revolution-ukraine.com

Рейтинг: 5.0 Голосів: 1 Переглядів: 796
Ваша оцінка: 106596

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles