Ажіотаж у Луцьку: запрацював книжковий секонд-хенд

26.01.201614:03 Луцькі студенти втілили оригінальну ідею обміну книгами. Відтепер придбати або продати книжки в Луцьку буде ще простіше


За чотири дні спільнота для обміну книгами зібрала біля 2000 учасників,  а ідея «букінізму» набула вірусного ефекту.

Про те, як виник книжковий секонд-хенд, чому платформа для обміну книгами стала мегапопулярною та що з нею буде далі розповів один із засновників спільноти в мережі «Вконтакте» Святослав Кривенко.

Хлопець розповідає, що ідея створення книжкового секонд-хенду виникла випадково і передбачала обмін книгами тільки серед знайомих, але раптово запрацювало «сарафанне радіо».

«Ми з другом говорили про переїзд і раптом виявили, що у кожного є величенька бібліотека, у котрій є багато непотрібних книг. Спершу влаштували «секонд» серед друзів і знайомих, а потім подумали: а чому б не зробити такий проект, аби він був доступний для багатьох людей одночасно і заодно був досить масштабним», – розповідає Святослав.

«Все, що має сенс у такому проекті, – це велика кількість учасників. За такої умови знайти чи продати книгу є дуже легко». Як розповідає ініціатор, інколи книги продаються і знаходяться буквально за кілька хвилин після публікації посту. Завдяки проекту його бібліотека вже порожня.

Долучитись до обміну книгами легко. Варто просто написати оголошення про те, що ви хочете продати або купити. Єдине, про що просять організатори, – це якісні оголошень. «Якісні оголошення в нашому розумінні – це, в першу чергу, тематичні оголошення, де вказані назви книг, котрі хтось шукає чи продає. Зазвичай люди надсилають фотографії книг, таким оголошенням надаємо перевагу».

Що ж до розвитку проекту, організатори планують створити переїзний секонд-хенд.

«Цей секонд буде існувати у зовсім іншій формі. Він буде відбуватись як подія. Будемо, наприклад, оголошувати про початок події. Повідомимо, скажімо, що секонд-хенд відбудеться біля пам'ятника Лесі Українки тоді і тоді. Відповідно в цей момент туди могли б сходитись усі бажаючі придбати щось цікаве або продати», – пояснює Святослав.

До того ж планують подбати про цікаву атмосферу для такої зустрічі, «аби це все не було подібним на якийсь звичайний базар»: розмістити намет, пригощати усіх теплим чаєм і солодощами, а заодно проводити обмін книгами.

Проект має бути цілком благодійним. Поки що в його розвиток вкладається лише час, котрий витрачається на публікацію оголошень. Згодом ж це має бути щось справді серйозне і нове.

Отож, усіх зацікавлених купити-продати,  а також тих, хто просто вміє і любить читати, закликаємо долучатись до мейнстриму та спільноти «Книгарня Якуба | книжковий секонд».

За матеріалами: Таблоїд Волині

Рейтинг: 5.0 Голосів: 1 Переглядів: 935
Ваша оцінка: 106545

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles