Українська коляда у Дубаї разом з Тарасом Чубаєм

13.01.201611:04 У четвер, 14 січня, у Об'єднаних Арабських Еміратах відбудеться спільне святкування Різдва Христового, на яке гостем запрошений українській співак Тарас Чубай


Під час святкування планується благодійний аукціон, кошти з якого будуть направлені до Національного інституту раку у м. Києві, де хворі діти вже отримували благодійну допомогу від українців з ОАЕ на свято Миколая у грудні минулого року.

Додамо, молода українська громада в ОАЕ вдруге святкує Різдво Христове разом. За рік громада УГКЦ в ОАЕ зміцніла та зросла. У Навечір’я Різдва Христового було відправлено Святкове Богослужіння в грецькій церкві Успіння Пресвятої Богородиці в Джебель Алі (Дубай).

http://dyvensvit.org/media/gallery/full/u/b/ubai.jpg?timestamp=1452672391

 
Під час Божественної Літургії молилися чисельні вірні з Еміратів, а також гості-українці з Австралії. Були присутні українські дипломати на чолі із Надзвичайним та Повноважним Послом України в ОАЕ Юрієм Полурезом. Молитовно звучали українські колядки.
 
А 7 січня Різдвяна Божественна Літургія була відправлена у катедральному соборі Святого Йосифа Обручника в столиці ОАЕ м. Абу-Дабі. Богослужіння прикрасив святковий вертеп, який підготували дорослі та маленькі учасники української громади.
 
За матеріалами: velychlviv.com
 
Фото вгорі: depositphotos

 

Рейтинг: 4.0 Голосів: 4 Переглядів: 1048
Ваша оцінка: 106488

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар