Студентський театр «Сад» привіз на Схід вертеп

08.01.201618:03 Львівські студенти завітали з вертепом і до дітей, і до військових


Аби заспівати Різдвяну колядку на Сході України студенти зі Львівських вищих навчальних закладів проїхали через усю країну.

Це поєднання не просто на словах, а на ділі. Коли ти розділяєш спільну вечерю з цими людьми, радість, тепло, яке так необхідне взимку. І ці спільні речі єднають сильно духовно, не фізично.

Юні актори кажуть, що на Схід їхати не боялися, дехто з них тут вже був, цього разу хотіли віч-на-віч привітати бійців. У студентки Наталки тут брат, вона навіть не знає, де точно він перебуває. Але сподівається, що її теплі слова і молитву у Різдвяний вечір почує і він.

«Я хотіла б побажати добра і тепла тим, хто стоїть на лінії фронту. У мене тут брат, військовий, я точно не знаю, де він, багато друзів з гуртожитку, які добровільно пішли чи по контракту, але вони тут. Я хочу їм побажати тепла, щоб вони знали, що на них чекають вдома, ми завжди за них молимося».

Отець Юрій Остап’юк – головний студентський капелан Львівської архиєпархії УГКЦ, що власне привіз студентів з виступом, каже: на Різдво збирається вся родина разом, але свої родини на Львівщині сьогодні вони залишили, усе задля того, щоб стати разом однією родиною зі Сходом України.

«Привезли сюди наші традиції, як ми святкуємо, підтримати наших військових, бо багато хто мусить боронити Україну, не попаде на Святу вечерю чи на Різдво додому, а таким моментом ми будемо разом з ними, будемо колядувати». 

Військовослужбовці, у яких виступали студенти, вражені. Такого у них тут ще не було. Віктор каже: на душі тепло стало від привітань.

«Дуже вражений, дуже приємно. Не очікували на свято такого сюрпризу. Звичайно, приємно. Тим паче, що цей колектив приїхав з такої далечі нас привітати. Це сильно вразило».

Прикордоннику Юрію теж приємно, звісно, він хотів би бути з рідними у Святий вечір, але молодь у їхній частині сьогодні додала свята.

«Я тут з кінця квітня. Це другий концерт такий для нас. Але щоб молодь виступала, такого ще не було. Мені приємно. Спасибі, що приїхали».

Попереду у гостей зі Львова ще кілька виступів для дітей в інтернатах та у військових частинах. Обіцяють, що приїдуть ще не один раз. А на Різдво бажають усім українцям миру і злагоди.

Наталя Поколенко з Донеччини для «Громадського радіо»

За матеріалами: hromadskeradio.org

 

Рейтинг: 4.8 Голосів: 5 Переглядів: 1072
Ваша оцінка: 106471

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles