Молодь Карітасу Львова декорувала 115 тисяч різдвяних свічок

02.01.201610:30 Вже традиційно щороку Блaгодійний фонд «Карітас-Львів УГКЦ» розповсюджує Різдвяну свічку, яку декорує молодь з особливими потребами


Кошти від реалізації свічки йдуть на підтримку дітей і молоді з неблагополучних і малозабезпечених родин, на підтримку молоді з особливими потребами, якою опікується Карітас Львова. У роботі допомагали батьки користувачів проекту "Центр дозвілля і соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами". 

Цьогоріч виготовлено 115 тисяч різдвяних свічок, які розійшлись у місцеві Карітаси по цілій Україні: Дрогобичі, Стрию, Сокалі, Ужгороді, Коломиї, Івано-Франківську, Чорткові, Тернополі, Харкові, Києві, Одесі та ін.

«Соціальна акція при парафіях «Різдвяна свічка» має на меті не лише збір добровільних пожертв, але також послуговує виховним моментом, адже акцентує нашу увагу на усвідомленні існуючої проблеми бідності та вбогості дітей, їх родин, які потребують нашого розуміння і підтримки», зазначив Архиєпископ і Митрополит Львівський Української Греко-Католицької Церкви владика Ігор Возьняк.

Акція «Різдвяна свічка» проводиться з 2003 року. Особливо актуальна вона цього року, адже 8 грудня розпочався Ювілейний рік Божого Милосердя, який проголосив Папа Франциск.

Карітас Львова запрошує усіх долучитись до акції, придбавши свічку у парафіях. Цією пожертвою на свічку даємо надію дітям, обділеним любов’ю та ласкою, і показуємо, що Господь любить їх, а спільнота готова чинити діла милосердя.

За матеріалами: caritas-lviv.org

 

Рейтинг: 5.0 Голосів: 6 Переглядів: 836
Ваша оцінка: 106451

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles