УГКЦ видає газету для київських студентів

29.12.201515:51 Третє інформаційне видання побачило світ 27 грудня


Обіжник Центру Акадаемічного Душпастирства Київської Ариєпарії УГКЦ  – це щотижневе видання, яке інформує про роботу Центру. Поки що доступне у PDF-форматі.  

Третій випуск – останній цього року. В ньому ви знайдете Святе Письмо та послання Блаженішого Святослава з нагоди проголошення Святого року Божого милосердя в УГКЦ. Зможете прочитати про життя молоді Київської Архиєпархії,  а саме про столичний осередок ТУСК «Обнова» та зверенення голови Центру – о. Максима Рябухи. А також зможете дізнатися про  плани Центру Академічного Душпастирства на січень  2016 року.

Центр Академічного Душпастирства – це новий напрямок пастирської діяльності Київської Архиєпархії. Метою Центру є пастирська опіка викладацького складу та студентської молоді вищих навчальних закладів столиці, в якій навчаються найсильніші студенти України, що згодом займуть ключові позиції у суспільстві. До Центру входять священики-капелани, більшість яких отримали хорошу освіту в різних католицьких університетах світу і в Україні та можуть працювати на академічному рівні. Членами Центру є також молоді миряни-професіонали в різних галузях, в основному це недавні випускники вишів, які добре знають академічне середовище. Їм на допомогу приходять викладачі греко-католики, які нещодавно об’єднались в Товариство, щоб таким чином сприяти налагодженню контактів з ректоратами вишів.

Зв'язатися з Центром можна за посиланнями: academchaplaincy.org.ua та facebook.com

Обіжник доступний за посиланням: Обіжник №3

Дізнатися більше про Центр Академічного Душпастирства Київської Архиєпархії та прочитати попередні номери можна ТУТ>>>

Фото: academchaplaincy.org.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 5 Переглядів: 927
Ваша оцінка: 106439

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles