Ірак: конкурс краси вперше за 40 років

23.12.201511:00 Республіка Ірак залишається "країною краси і культури всупереч тероризму і насильству", – наголошує переможниця першого з 1972 року конкурсу краси


Двадцятирічну Шаіму Абдельрахман оголосили переможницею конкурсу краси в Іраці, який був проведений на тлі суворих заходів безпеки в банкетному залі готелю в Багдаді пізно ввечері 19 грудня.

Студентку, яка вивчає економіку, з міста Кіркук обрали з дев’яти учасниць конкурсу без дефіле в купальниках.

Фіналістки відвідали табір для переселенців у Багдаді. А переможниця Абдельрахман сказала, що вона працюватиме для сприяння освітніх ініціатив, особливо серед людей, які є переселенцями в результаті конфлікту: "Я хочу показати, що Ірак залишається країною краси і культури всупереч тероризму і насильству".

Захід організував неурядовий фонд медіа, культури та інформації Аль-Мада. Телеканал Аль-Арабія повідомив, що проведення заходу спочатку планувалося в жовтні, але його перенесли після того, як місцеві священнослужителі і релігійні лідери засудили захід як аморальний. Також телеканал повідомляв, що дві конкурентки відмовилися від участі в конкурсі після отримання анонімних погроз.


За матеріалами: radiosvoboda.org,  hromadske.tv

Рейтинг: 5.0 Голосів: 4 Переглядів: 783
Ваша оцінка: 106425

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles