Молодь Карітасу відсортувала три тонни кришечок на потреби благодійністі

24.12.201514:33 Вже понад чотири місяці користувачі проекту «Центр дозвілля і соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» збирають і сортують за кольорами кришечки з-під харчової тари, що йдуть на вторинну переробку.


За цей час було зібрано близько трьох тонн кришечок. За кожен кілограм кришечок завод-переробник вторсировини перераховує 10 гривень на протези бійцям, учасникам антитерористичної операції на Сході України.

У приміщення, що розташоване за адресою пл. св. Юра 5/30, привозять кришечки з усіх кінців Львова, а навіть і з області, з навколишніх сіл. Найбільш активно до збору долучаються відділення «Укрпошти», що передали близько 400 кг, також школи, дитячі садочки, магазини, кафе, бібліотеки.

Збирають також і мешканці. Приватний підприємець Ігор Нисевич привозить кришечки вже третій раз, всього передав 20 кг. Він зазначив, що у дворах по вул. Науковій, Стрийській стоять пластмасові шестилітрові бутлі, куди місцеві жителі і вкидають кришечки, що приносить потрійну вигоду: корисна справа для довкілля, молодь з особливими потребами має заняття та ще й бійці матимуть протези.

Людмила Масяк, мати одного з користувачів проекту «Центру дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами» та ініціатор збору кришечок, наголосила, що до акції долучається щоразу більше людей. Вже визначений перший учасник АТО, для якого виготовлятимуть протез, який коштує 6 тисяч євро. Пані Людмила зауважила, що у світі пластмасові кришечки збирають на інвалідні візки. Слід бути уважним, адже переробляються кришечки лише з харчової тари, з-під миючих засобів не підходять.

За словами Наталі Загайко, керівника проекту, всі їхні досягнення завдяки злагодженій роботі команди, співпраці з батьками. «Якби не було команди, нічого не було б», – підкреслила вона.

Збір кришечок продовжується. Долучайтесь!

 

За матеріалами: news.ugcc.ua

Фото: portal.lviv.ua

Рейтинг: 5.0 Голосів: 2 Переглядів: 911
Ваша оцінка: 106422

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles