Одеса: євангелізація з гуртом "Кана"

21.12.201517:46 На парафію святого Апостола Андрія Первозванного Української Греко-Католицької Церкви в Одесі завітав з євангелізаційним курсом християнський гурт, а також священик з Івано-Франківська


18 по 20 грудня в м. Одеса відбулась євангелізаційна школа Марії. Навчання вів о. Олексій Саранчук, священик УГКЦ з Івано-Франківська, а допомагали йому солістка і гітарист гурту "Кана", Христина Підлісецька та Олексій Каплунський.

Зимова сесія школи була присвячена основам християнської віри. Цей євангелізаційний курс включав в себе Святу Літургію, Тайну Сповіді, розважання над Словом Божим, конференції про основи християнської віри (керигмат), питання та відповіді у малих групках; свідчення про присутність та дію Бога у нашому житті, а також духовну музику.

Окрім самої школи Марії, одесити також могли відвідати шість реколекційних наук від о. Олексія Саранчука, які відбувалися з п'ятниці і до останньої недільної Літургії на парафії святого Апостола Андрія Первозванного.

Греко-католики Одеси позитивно відгукнулись про реколеканта з Івано-Франківська: "Отець Олексій поділився з нашими парафіянами своєю любов'ю до Бога. Дякуємо йому за молитву заступництва та за те, що навчив нас прославляти Бога".

Довідка

Школа Християнського Життя та Євангелізації св. Діви Марії це формаційний курс, який проходить вже в 50 країнах світу, та 20 містах України, мета якого – зустріч та особисте пізнання Бога.

Метою Школи є не лише передати знання, але насамперед дати можливість зустрітися з Живим Богом (пізнати Бога), а також створити дружні відносини, зв’язки між парафіянами.

 

Повідомив о. Руслан Остафій

Фото вгорі: Kana Band

Рейтинг: 5.0 Голосів: 5 Переглядів: 1155
Ваша оцінка: 106421

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles