Учасники Форуму Молодих Журналістів визначили найважливіші завдання церковних ЗМІ

EXCLUSIVE ARTICLES11.12.201514:34 Церква не повинна з «висоти пташиного польоту» розказувати, як потрібно жити, які вчинки робити


Другий день форуму розпочався презентацією інтернет-проекту УГКЦ «Живе Телебачення».

Анна Остапенко, продюсер проекту, розповіла про покликання та цілі, які ставить перед собою команда. Зацікавив показ інтернет-сторінки zhyve.tv, де зібрано відео Живого ТБ, створені професійно й орієнтовані не тільки на вірних УГКЦ. До прикладу, фільм «Капелани» є актуальним для всіх українців сьогодні.

Про підсумки дводенної зустрічі журналістів-християн у Брюховичах, що поблизу Львова розмовляли на круглому столі, який відбувався за участі Департаменту інформації УГКЦ. Всі бажаючі мали можливість поділитись думками-порадами на тему «Як релігійним ЗМІ ефективно спілкуватися з молоддю за допомогою медіа?".

Отець Ростислав Пендюк, голова Комісії у справах молоді УГКЦ наголосив, що від якості наших медіа частково залежить майбутнє Церкви. Часто шлях до серця лежить через медіа. Тому Церква повинна не з «висоти пташиного польоту» розказувати як потрібно жити, які вчинки робити. Отець закликав опуститись до молодих людей, притулити їх до себе, зацікавити, а не кидатись з осудженням.

Священнослужитель навів у приклад діяльність Живого Телебачення, яке притягує до Церкви «обличчями». Коли людина бачить конкретних активних, емоційних людей, вона перестає жити стереотипами. Завдання християнських ЗМІ – показувати Церкву справжньою, такою яка вона є, тих людей, що є в ній. Але не забувати робити це професійно. Головний редактор сайту «Духовна велич Львова» Анна Грапенюк розповіла про власні висновки з форуму. Найважливіший: не боятись піднімати складних тем - релігійний журналіст повинен давати відповіді на складні питання, які виникають.

Серед представників Форуму молодих журналістів-християн, який відбувся 10-11 грудня в Брюховичах біля Львова, були учасники з Одеси, Івано-Франківська, Києва, Ужгорода та інших куточків України.

Сніжана Креховецька

Рейтинг: 5.0 Голосів: 13 Переглядів: 1316
Ваша оцінка: 106374

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (2)

+

Додати коментар    • 11 Грудня, 2015 16:14Roberto Gambero Відповісти
    • Чи під час Форуму здійснювався аудіо/відеозапис? Переконаний, якби такий матеріал було викладено на сайті, це посприяло б професійному зросту тих журналістів, які з різноманітних причин взяти у ньому участі не змогли.


    • 14 Грудня, 2015 15:34Марта Руденька Відповісти
    • Такого завдання собі організатори заходу не ставили. Зате найголовніші тези Форуму виписані у кількох матеріалах на сайті ДивенСвіт
Читають
No articles
Коментують
No articles