Фасад собору Святого Петра в Римі став гігантським екраном для світлового шоу

09.12.201512:39 8 грудня 2015 р. на головній площі Ватикану, на фасаді базиліки були спроектовані найкращі знімки великих майстрів фотографії, від Себастьяно Сальгадо до Рона Фріке.


На які ж сюрпризи варто очікувати під час Року Милосердя? Архиєпископ Фізікелла оголосив, що перший із них — «"Fiat Lux": Освітлення нашого спільного дому» - одна з масштабних ініціатив, запланованих у день початку Святого Року в Римі. 

Протягом трьох годин глядачі мали можливість побачити авторські фотографії, натхненні темами зміни клімату та людської гідності, історії взаємозалежності людей різних рас, культур, мов, релігій, поколінь і класів. А також милосердям, гуманізмом, світом природи. Він також додав: «Ця подія, натхнена енциклікою «Laudato Si'», покликана показати красу творіння, особливо з нагоди 21‑ї Конференції ООН з питань змін клімату, яка розпочалася у Парижі минулого понеділка. «Я можу запевнити кожного: це унікальна подія такого характеру, крім того, вона відбудеться вперше з такої вагомої нагоди», — зазначив він.

За матеріалами: credo-ua.org

Фото: Andriy Malysh, Roman Demush

Рейтинг: 5.0 Голосів: 5 Переглядів: 897
Ваша оцінка: 106370

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар