Де у Львові відчиняться двері Резиденції Миколая Чудотворця

02.12.201513:31 Незабаром у Львові відчиняться двері Резиденції Святого Миколая. Кожен матиме можливість зустрітись із Чудотворцем


Казковий будинок, розташований по вулиці Старознесенській, 70, планують відкрити уже 4 грудня і цього ж  дня освятити капличку в честь Чудотворця.

На відкриття будуть запрошені діти-сироти, діти із малозабезпечених сімей та діти загиблих учасників АТО. Кожна дитина матиме можливість особисто зустрітись зі Святим Миколаєм. А також написати листа, загадати бажання, отримати солодкий подарунок та значок на пам`ять. Готують для учасників і цікаву розважальну програму: святкова ялинка, камінь бажань, ярмарок, катання на санчатах з льодової гірки, а на завершення – великий святковий концерт. У казковій хатинці кожен зможе отримати солодкий подарунок від Св.Миколая, випити в дружньому колі ельфів какао із солодощами та зробити незабутнє фото на згадку.

Як зазначають організатори, Святий Миколай обіцяє здійснити мрії усіх дітлахів, які завітають до його резиденції, покласти їм особисто подарунки під подушки в ніч на 19 грудня та подарувати святковий настрій маленьким гостям.

Чудотворець чекає на дітей та дорослих у своїй львівській Резиденції з 5 до 21 грудня 2015 року за адресою: м. Львів вул. Старознесенська, 70. Вартість візиту до резиденції Чудотворця за одну особу 100 грн. Телефон для довідок: +38 093 197 01 01. Бронювання квитків за тел.: +38 096 144 35 35.

Та це ще невсе. Чарівна хатинка Святого Миколая перебуватиме і у «Шевченківському гаю».
Із 18 до 19 грудня Музей народної архітектури та побуту (Шевченківський гай) запрошує маленьких львів’ян та гостей міста на театралізовану казкову екскурсію «Святий Миколай у гаю».

«Святий Миколай до своїх іменин облаштував хатинку у Шевченківському гаю, де разом із янголятами готується до зустрічі зі своїми маленькими друзями. Усі чемні дітки, відвідавши театралізовану екскурсію, зустрінуться із Святим Миколаєм та отримають яскраві враження та подарунки», – зазначають у Шевченківському гаю.

На вході до Музею зустрічатиме веселий Гайовичок, який поведе казковим маршрутом. У хаті музичних інструментів – музикант-чарівник, покаже давні інструменти, навчить акомпонувати пісню «Ой хто, хто Миколая любить» . У водяному млині – розкажуть історію борошна та хліба, зігрієтеся біля вогнища, посмакуєте трав’яним чаєм із кренделиками. У карпатській церкві відвідувачі зможуть передати свої прохання Святому Миколаю. У школі, в якій навчалися прадідусі та прабабусі, гості зустрінуться з ангеликом, який, незважаючи на витівки вередливого чортика Антипка, розкаже про дитинство Миколая. А найголовніший пунктом маршруту - є Хатинка Святого Миколая. Саме там відбудеться зустріч із Св. Миколаєм, який роздасть подарунки чемним діткам.
 
Екскурсія розрахована на вікову категорію 6-9 років. Обов’язкова онлайн–реєстрація за посиланням.Час екскурсій – 10:00, 11:00, 12:00, 13:00, 14:00 год. Тривалість – 2 год. Групи кількістю 20-25 осіб.Вартість групового квитка – 80 грн на дитину. У вартість входить безкоштовний супровід групи дорослими у кількості 6 осіб. Вартість індивідуального квитка – 90 грн. У вартість входить безкоштовний супровід одної дитини одним дорослим.
 

За матеріалами: tvoemisto.tv

Фото: reikartz.com
Рейтинг: 3.7 Голосів: 6 Переглядів: 1990
Ваша оцінка: 106344

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (1)

+

Додати коментар    • 5 Грудня, 2015 10:18Тетяна Мельник Фотограф Відповісти
    • До святого Миколая за гроші?! Невже міський бюджет не осилив би такий проект? Чи для міста важливі лише туристичні атракції, а для СВОЇХ дітей - дуля?!!
Читають
No articles
Коментують
No articles