Завершено канонізаційний процес Матері Терези Калькуттської

27.10.201511:35 Ватикан закінчив процес, який повинен завершити прирахування Матері Терези Калькуттської до лику святих Католицької Церкви. Її канонізація, ймовірно, відбудеться вже в наступному році


Документи, пов'язані з майбутнім канонізаційним процесом, вже передані Папі Римському Франциску. Папа може скликати консисторію або раду кардиналів у лютому 2016 р., щоб офіційно оголосити  дату і місце проведення канонізації Матері Терези.

Джерела у Ватикані відзначають, що канонізація Матері Терези може бути приурочена до ювілейного Року Милосердя, який починається в Католицькій Церкві 8 грудня і триватиме до 20 листопада 2016р. Річницю упокоєння Матері Терези, яка відзначатиметься 5 вересня, також розглядають як можливу дату її канонізації.

Зцілення чоловіка з Бразилії (єпархія Сантос, Сан-Паулу) від злоякісної пухлини головного мозку в минулому серпні було розцінено у Ватикані як диво, приписане молитовному заступництву Матері Терези.

Лідери католиків Індії минулого тижня попросили Папу Римського якомога швидше завершити формальності, пов'язані з прославлянням Матері Терези.

Оголошення про канонізацію католицьких подвижників (на відміну від беатифікації) зазвичай відбувається у Ватикані, крім екстраординарних ситуацій, коли церемонія проводиться в місці народження або подвигів святого.

Якби Мати Тереза була оголошена святою в Індії, можливо, її канонізація стала б приводом для першого візиту Папи Франциска в цю країну. Кардинали Мар Баселіос Кліміс і Освальд Граціас вже попросили Папу Римського відвідати Індію. Прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді і його попередник Манмохан Сінґх також сказали, що вони були готові вітати Папу Римського в країні.

Джерело: Релігійно-Інформаційна Служба України

Фото: credo-ua.org

Рейтинг: 5.0 Голосів: 7 Переглядів: 1122
Ваша оцінка: 106184

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар