То-ся не зробить: львівська молодь ділиться секретами фінансової грамотності

EXCLUSIVE ARTICLES23.10.201514:06 Соціальна ініціатива "То-ся не зробить!" (проект Патріаршої Комісії у Справах Молоді УГКЦ) продовжила цикл тренінгів "Фінансова грамотність для молоді"


Поділитися отриманими знаннями і взяти участь безкоштовно – такою була одна із умов участі в тренінгу, що відбувався тижнем раніше – 16-17 жовтня.  Власне, 22 жовтня відбулась перша зустріч-ділення інформацією. Першою поділилася цими знаннями Наталя Козопас – учасниця ТУСК "Обнова". Послухати її прийшли 15 друзів із цієї організації.

Наталя розповіла про те, як правильно поводитися із власними коштами та правильно розподіляти витрати. Аби не жити "від  зарплати до зарплати", а бути фінансово незалежним та самодостатнім. Лектор вказала на необхідність планування та стратегічного мислення що до власного фінансового капіталу. Адже кошти – річ, яку можна чітко обчислити. Тому варто тримати лад і порядок в своїх фінансових активах. Ще Наталя закликала не боятися ризикувати та  пускати гроші в оборот. Адже коли гроші працюють, а не лежать "під матрацом" – вони приносять прибуток.  

Ще 6 учасників планують поділитися почутими знаннями, зустрічі мають відбутися

 

 

 

Рейтинг: 4.2 Голосів: 5 Переглядів: 788
Ваша оцінка: 106168

5

4

3

2

1

1 2 3 4 5

Коментарі (0)

+

Додати коментар

Читають
No articles
Коментують
No articles